kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus rajono 5-8 klasių mokinių „Mažoji matematikos olimpiada 2014 m.“

2014 m. vasario 27 d. įvyko jau tradicija tapusi Vilniaus rajono „Mažoji matematikos olimpiada 2014“, skirta 5-8 klasių mokiniams. Jos tikslas – atrasti matematikai gabius vaikus. Olimpiadą organizavo Pagirių gimnazija. Vienu ir tuo pačiu laiku mokiniai susirinko keturiuose rajono mokyklų centruose. Olimpiadą vykdė ir koordinavo Nemenčinės Gedimino gimnazija (koordinatorė D. Losinskienė), Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo vidurinė mokykla (koordinatorė O. Andrijanovienė), Mickūnų vidurinė mokykla (koordinatorė J. Vysocka) ir Pagirių gimnazija (koordinatorė D. Pūrienė).


Džiaugiamės sulaukę nemažo susidomėjimo ir gausaus dalyvių būrio – net virš dviejų šimtų jaunųjų matematikos mylėtojų iš įvairių Vilniaus rajono mokyklų. Mokiniai buvo suskirstyti į keturias amžiaus grupes. Mėgstantiems matematiką per 60 minučių reikėjo atlikti 30 trijų sudėtingumo lygių testines užduotis. Olimpiadoje buvo ugdomas mokinių pasitikėjimas savimi, savarankiškumas, skatinamas mąstymas ir ugdoma meilė matematikai.

Tarp penktokų labiausiai pasisekė Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazijos mokiniui Edvard Romanovski ( mok. I. Kisel), antrą vietą pasidalijo Martin Grodz iš Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazijos ( mok. V. Peršina) ir Faustas Kabašinskas iš Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo vid. mokyklos ( mok. O. Andrijanovienė). Trečioji vieta atiteko Laurynui Cicėnui iš Nemenčinės Gedimino gimnazijos ( mok. V. Sakalauskienė) ir Robertui Makevič iš Buivydžių vid. mokyklos (mok. R. Tamošiūnienė). Šeštokų grupėje antra vieta skirta Nemenčinės Konstanto Parčevskio  gimnazijos mokiniui Ernestui Gulbickij ( mok. V. Ordo), trečia vieta - Ernestui Stankevičiui iš Zujūnų vid. mokyklos ( mok. D. Krecul) ir Robertui Kovalevski iš Bezdonių Julijaus Slovackio vid. mokyklos ( mok. H. Savel). Septintokai vietas pasiskirstė taip: antra vieta skirta Katažynai Jankovkai iš Bezdonių Julijaus Slovackio vid. mokyklos ( mok. H. Savel) ir Paulai Rudzinskai iš Pagirių gimnazijos ( mok. L. Kondrotaitė), trečia vieta atiteko Lavoriškių vid. mokyklos mokiniui Edvinui Orlovski (mok. J.Žygaitė ) ir Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazijos mokiniui Ernestui Potapov (mok. O. Bevainienė).

Stipriausi šioje olimpiadoje buvo aštuntokai. Daugiausiai taškų surinko ir pirmąją vietą laimėjo Julijan Germanovič iš Nemenčinės Parčevskio gimnazijos ( mok. M. Vrublevska) ir Kostanty Kedo iš Mickūnų vid. mokyklos ( mok. A. Taraškevič). Antra vieta atiteko Arnui Blaškiui iš Pagirių gimnazijos ( mok. D. Pūrienė) ir Emiliui Gužauskui iš Nemenčinės Gedimino gimnazijos ( mok. D. Losinskienė). Trečią vietą užėmė Justyna Kalaševska iš Mickūnų vid. mokyklos ( mok. A. Taraškevič) ir Danielui Mikulevič iš Kalvelių „Aušros“  gimnazijos ( mok. T. Komarkevič).

„Mažosios matematikos olimpiados 2014“ nugalėtojams įteikti diplomai, o mokinius ruošusiems mokytojams – padėkos raštai. Tai kruopštaus darbo ir sėkmės įrodymai.

Tikimės, kad tokie renginiai savo matematikos pasaulio paslaptimis sudomins mūsų rajono mokinius, o tuo tarpu jie, savo dalyką mylinčių mokytojų pagalba, galės išbandyti savo matematines jėgas. Tad mokytojams irgi yra puiki galimybė tobulėti, drauge su ugdytiniais siekti pažangos.

Olimpiados organizatorė
Pagirių gimnazijos matematikos mokytoja metodininkė
Danutė Pūrienė

 


Shadow up