kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus rajono Bezdonių „Saulėtekio“ pagrindinėje mokykloje – iškilmingai atidarytas mokyklos priestatas

Naujus 2019 metus Vilniaus rajono Bezdonių „Saulėtekio“ pagrindinė mokykla pradeda atversdama naują savo mokyklos istorijos lapą – šiandien, vasario 26 d., šventėje „Mokykla skambėjo, skamba ir skambės“ iškilmingai atidarytas apie 700 kv. m. ploto mokyklos priestatas, kuris sukurs moksleiviams bei mokytojams modernią, saugią ir malonią mokymosi aplinką.


Modernus mokyklos priestatas, kuriame įrengtos erdvios klasės ir universali salė – Vilniaus rajono savivaldybės biudžeto lėšomis finansuotas projektas, kurio bendra vertė siekia apie 778 tūkst. Eur. Mokyklos priestatas statytas 2017-2018 metais ir jau šiais metais naujai įrengtose klasėse mokosi 80 vaikų nuo 1 iki 10 klasės.

Mokyklos priestato iškilmingoje atidarymo šventėje „Mokykla skambėjo, skamba ir skambės“ dalyvavo ne tik mokyklos bendruomenė, bet ir daug garbių svečių. Kartu pasidžiaugti su mokyklos bendruomene bei susipažinti su Vilniaus rajono savivaldybės inicijuotais ir jau įvykdytais priestato statybos darbais atvyko Seimo narys Česlav Olševski, Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst, Tarybos narys, Švietimo ir mokslo ministerijos Regioninių mokyklų skyriaus vedėjas Jonas Vasiliauskas, Savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjo pavaduotoja Janina Klimaševska, Bezdonių seniūnijos seniūnas Michal Jančevski bei Bezdonių Švč. Mergelės Marijos, Aušros Vartų Gailestingumo Motinos, bažnyčios kunigas Arūnas Mitkevičius. Į iškilmingą atidarymą taip pat atvyko ir mokyklos bendruomenės kaimynai: Bezdonių vaikų darželio direktorė Lucija Auziak, Vilniaus r. Bezdonių Julijaus Slovackio gimnazijos direktorė Veslava Voinič bei Vilniaus rajono Nemenčinės Gedimino gimnazijos direktorė Daiva Losinskienė. Iškilmėse taip pat dalyvavo UAB „Aukštinė“ direktorius Aleksandras Sidorovas, buvusi mokyklos direktorė Aušrelė Šatienė, mokyklos draugai – UAB „Giandus“ atstovai Ana ir Valdemaras Jansonai bei mokyklos tarybos atstovai ir buvusios mokytojos.

Atidarymo proga visus atvykusius į šventę šiltai pasveikino mokyklos direktorius Algimantas Baranauskas: „Sveikinu visus ir labai džiaugsiuosi matydamas tiek daug svečių mūsų atnaujintoje mokykloje. Dėkoju Vilniaus rajono savivaldybei už reikšmingą investiciją ir tikiu, kad savo mokslo pasiekimais mes įrodysime dėkingumą, o mūsų mokykloje pasklis daug gražių idėjų bei minčių visų mūsų ateities labui“, – dėkodamas Vilniaus rajono savivaldybei už svarbų indėlį į mokyklos gerovę tarė direktorius ir pakvietė merę Mariją Rekst perkirpti simbolinę priestato atidarymo juostelę.

Po simbolinės juostelės perkirpimo, iškilmėse dalyvavęs Bezdonių Švč. Mergelės Marijos, Aušros Vartų Gailestingumo Motinos, bažnyčios kunigas Arūnas Mitkevičius pašventino naujas patalpas, padėkojo merei ir Seimo nariams už rūpestį ir kuriamą gerovę bei pakvietė visus bendrai maldai už mokyklos bendruomenę, visus mokytojus ir mokinius.

Šventiniame renginyje netrūko ne tik džiaugsmingų nuotaikų, bet ir daug nuoširdžių palinkėjimų. Į šventę atvykęs Seimo narys Česlav Olševski dar kartą išryškino Vilniaus rajono savivaldybės pastangas mokyklos gerovės kūrimui ir palinkėjo, kad naujas mokyklos pastatas tarnautų bendruomenei ir jos labui.

Prie sveikinimų prisidėjusi Vilniaus rajono savivaldybės merė taip pat negailėjo gražių žodžių: „Labai džiaugiuosi, kad šiandien turite geresnes sąlygas ir labai tikiu, kad ateityje bus renovuota ir visa mokykla, o visos Vilniaus rajono švietimo įstaigos dar labiau klėstės. Matydama besidžiaugiančią mokyklos bendruomenę, taip pat noriu padėkoti mokytojams ir tėvams, kurie prisideda prie vaikų gėrovės kūrimo, o vaikams palinkėti gerų pasiekimų moksluose ir reikšmingų ateities darbų mūsų rajono labui“, – sveikinimo kalbą tarė merė Marija Rekst. Įkurtuvių proga visus pasveikino ir Tarybos narys Jonas Vasiliauskas, linkėdamas gražių mokslo pasiekimų bei gero darbo.

Po visų sveikinimų kalbų ir nuoširdžių palinkėjimų neapsieita ir be padėkos raštų bei dovanų. Renginyje dalyvavusi Savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjo pavaduotoja ir Bezdonių „Saulėtekio“ pagrindinės mokyklos kuratorė Janina Klimaševska, skyriaus vedėjos vardu įteikė padėkos raštą mokyklos bendruomenei už pedagoginį profesionalumą ir mokinių ugdymą. Džiaugdamasi už bendruomenę, atvykusi buvusi mokyklos direktorė Aušrelė Šatienė taip pat įteikė simbolinį angelą ir palinkėjo, kad jis visada saugotų šios mokyklos bendruomenę.

Netrukus visus atvykusius savo nuotaikingais pasirodymais sutiko puikiai nusiteikę mokiniai. Po gražių dainų ir šokių pasirodymų, mokyklos svečiams buvo suteikta galimybė apžiūrėti mokyklą, detaliau pristatytas statybų projektas bei besidomintiems suteikta išsamesnė informacija.

Dar kartą sveikiname mokyklos bendruomenė ir linkime, kad Jūsų mokyklos pasiekimai skambėtų vis garsiau!

Shadow up