*alt_site_homepage_image*

Vilniaus rajono bendruomenė gausiai dalyvavo Šiluvos atlaiduose

decoration

Rugsėjo 9 d., kasmetiniuose garsiuose Šiluvos Švč. Mergelės Marijos gimimo atlaiduose dalyvavo gausi Vilniaus rajono bendruomenė.

Šiemet kvietimas dalyvauti atlaiduose buvo skirtas ir lenkų bendruomenei Lietuvoje, Lenkijoje ir kituose kraštuose, atrandant Šiluvą kaip piligrimystės centrą. Aukojamose šv. Mišiose lenkų kalba dalyvavo ir su intencija už darnų sugyvenimą tarp tautų meldėsi Vilniaus rajono parapijų ir švietimo įstaigų bendruomenės. Kartu su apie 1,5 tūkst. tikinčiųjų iš Vilniaus rajono meldėsi ir Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst, vicemerė Liucijana Binkevič, Lietuvos lenkų rinkimų akcijai-Krikščioniškų šeimų sąjungai atstovaujanti Lietuvos Respublikos Seimo narė Rita Tamašunienė.

Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst dėkoja Vilniaus rajono gyventojams, parapijų, seniūnijų ir švietimo įstaigų bendruomenių atstovams, dalyvavusiems šv. Mišiose Šiluvoje.

Į Didžiuosius Šiluvos Švč. Mergelės Marijos gimimo atlaidus kasmet suvažiuoja keliasdešimt tūkstančių piligrimų iš viso pasaulio. Atskiromis dienomis kviečiamos bendroje maldoje dalyvauti šeimos, moksleiviai, mokslininkai, menininkai, politikai, verslininkai, žemdirbiai, teisėtvarkos ir teisėsaugos atstovai, asmenys kenčiantys ligas ir vargą. Šiluvos atlaidai, dar vadinami Šiline, kasmet trunka aštuonias rugsėjo dienas, šiemet atlaidai vyks iki rugsėjo 15 d.

www.vrsa.lt
Nuotr. Marliena Paškovska/ www.l24.lt


Įvertinkite naujieną