*alt_site_homepage_image*

Įvyko Balstogės universiteto filialo Ekonomikos-Informatikos fakulteto diplomų įteikimo ceremonija. Sveikiname!

decoration

Šiandien Vilniaus lenkų kultūros namuose įvyko iškilminga ir ypatingai laukta šventė – Balstogės universiteto filialo Ekonomikos-Informatikos fakulteto diplomų įteikimo ceremonija. Į jau tryliktus metus iš eilės vykstančią ceremoniją susirinko studentai, dėstytojai, giminės ir garbingi svečiai.

Renginyje dalyvavo Europos Parlamento narys, Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos pirmininkas, Lietuvos lenkų sąjungos (LLRA-KŠS) pirmininkas Valdemar Tomaševski, LLRA-KŠS atstovaujanti Lietuvos Respublikos Seimo narė Rita Tamašunienė, Vilniaus rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Albert Narvoiš, Lenkijos Respublikos ambasados Lietuvoje konsulė Irmina Šmalec bei kiti garbūs svečiai.

Susirinkusius absolventus be direktoriaus Ježy Halickio ir prorektoriaus Jaroslavo Matviejuk, sveikino ir Europarlamentaras Valdemar Tomaševski: „Sveikinu studentus baigus universitetą, o universitetą – išleidus jau tryliktą absolventų laidą. Džiaugiuosi, kad Lietuvoje turime aukštojo mokslo įstaigą, kurioje mūsų jaunimas gali įgyti išsilavinimą savo gimtąja kalba“, – kalbėjo V. Tomaševski. „Šiandien ypatingai malonu matyti, kad ši įstaiga ne tik sėkmingai egzistuoja, bet ir plečiasi. Viliuosi, kad mūsų pavyzdžiu seks ir kitos šalys“.

Svečiams pasveikinus džiaugsmingus studentus, atėjo svarbiausios dalies eilė. Kiekvienas iškilmingai pakviestas ant scenos gavo taip ilgai siektą, sėkmingą mokslų pabaigą simbolizuojantį ir duris į pasaulį atveriantį diplomą.


Dar kartą sveikiname!


Įvertinkite naujieną