*alt_site_homepage_image*

Gabiausiems Vilniaus rajono mokiniams – Savivaldybės padovanota stovykla

decoration

Vilniaus rajono savivaldybės merės Marijos Rekst iniciatyva jau 3 kartą gabiausiems ir aukštus pasiekimus olimpiadose bei konkursuose pelniusiems rajono moksleiviams padovanota vasaros stovykla.

Šiemet 26 Vilniaus rajono savivaldybės švietimo įstaigų mokiniai, kurie rajoninėse, respublikinėse ar tarptautinėse dalykinėse olimpiadose bei konkursuose pelnė aukščiausias vietas, rugpjūčio 21-26 d. turiningai laiką leido burlenčių ir kitų pramogų stovykloje Lazdijų rajone prie Seirijo ežero.

„Idėja surengti aukštus rezultatus akademinėje veikloje pasiekusiems mokiniams kilo siekiant padėkoti ir kartu pasidžiaugti mūsų mokinių aktyvumu bei pasiekimais. Tai taip pat puiki motyvacinė priemonė kitiems mokiniams siekti gerų rezultatų. Džiugu, kad kiekvienais metais jaunimas aktyviai dalyvauja įvairiuose konkursuose ir olimpiadose, ugdo savo gebėjimus bei garbingai atstovauja Vilniaus rajono savivaldybei. Dėkoju ir mokytojams už jų atsidavimą bei darbą rengiant mokinius olimpiadoms ir konkursams“, – sako Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst.

Šiemet 6-ių dienų stovykloje moksleiviai patyrė daug naujų įspūdžių, patirčių ir gerų emocijų. Stovyklavietė įsikūrusi sodyboje „Vėjo malūnas“, kurią supa miškas ir pakrantė prie ežero. Stovyklos organizatoriai – „Aktyvaus stovyklavimo“ komanda, kuri turi ilgametę patirtį organizuojant įvairaus pobūdžio stovyklas, pasiūlė mokiniams išbandyti plaukimą burlente, vandenlente ir irklente. Be to, išskyrus išbandymus vandenyje, stovyklautojai aplankė UNO parką bei žygiavo Metelių regioninio parko takais.

Kiekvienas užsiėmimas teikė stovyklos dalyviams daug džiaugsmo ir paliko nuostabių prisiminimų. Stovyklautojai liko labai patenkinti suteikta galimybe aktyviai ir naudingai praleisti vasaros atostogų dienas, patirti naujų įspūdžių ir užmegzti naujas pažintis.

Vilniaus rajono savivaldybę ir merę Mariją Rekst jau pasiekė stovyklos dalyvių padėka, kurioje dėkojama merei už skatinančią iniciatyvą, o Vilniaus r. savivaldybės administracijos Švietimo skyriui už organizacinių klausimų sprendimą ir galimybę nuvažiuoti į stovyklavietę.

„Šių paskutinių karštų vasaros dienų prisiminimai dar ilgai šildys visų stovyklautojų širdis per artėjančius mokslo metus“, – rašoma vaikų atsiųstame laiške.

Šiemet stovykloje dalyvavo aukščiausius įvertinimus įvairiose olimpiadose ir konkursuose pelnę moksleiviai iš Bezdonių Julijaus Slovackio (2), Egliškių šv. Jono Bosko (2), Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos (2), Lavoriškių Stepono Batoro (1), Maišiagalos kun. Juzefo Obrembskio (1), Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo (1), Medininkų šv. Kazimiero (1), Mickūnų (1), Nemenčinės Gedimino (3), Nemenčinės Konstanto Parčevskio (1), Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko (2), Paberžės „Verdenės“ (2), Rudaminos Ferdinando Ruščico (2) gimnazijų, Bezdonių „Saulėtekio“ (1), Kyviškių (1), Riešės šv. Faustinos Kovalskos (1) ir Sudervės Mariano Zdziechovskio (2) pagrindinių mokyklų.

Didžiuojamės ir sveikiname Vilniaus rajono savivaldybės mokyklų mokinius, kurie pasiekė aukštų rezultatų ir iškovojo prizines vietas respublikinėse, tarptautinėse olimpiadose ir konkursuose. Linkime plačių kelių, aukštų rezultatų ir prasmingų darbų ateityje!


Įvertinkite naujieną