*alt_site_homepage_image*

Mokymai verslo naujokams „Pradedu verslą alkoholio prekybos srityje. Ką turiu žinoti?“

decoration

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas (NTAKD), siekdamas alkoholio prevencijos tikslų, sklandaus Alkoholio kontrolės įstatymo įgyvendinimo ir skatindamas sąmoningo bei atsakingo verslo vystymąsi, 2023 m. gegužės 10 d. 10 val. organizuoja nuotolinius mokymus, skirtus verslo naujokams „Pradedu verslą alkoholio prekybos srityje. Ką turiu žinoti?“. 

Kas yra verslo naujokas? Tai – naujai įsisteigusios įmonės, asmenys, įregistravę individualią veiklą arba įsigiję verslo liudijimus. Naujoko statusas trunka 12 mėnesių nuo įregistravimo į registrą dienos arba nuo veiklos, susijusios su susijusią su alkoholio produktų, tabako, tabako gaminių ir su jais susijusių gaminių gamyba, prekyba, reklama, kita su šiais produktais susijusia veikla pradžios.

Mokymų metu  NTAKD specialistai aptars reikalavimus veiklai, susijusiai su alkoholinių gėrimų prekyba, taip pat dalyviai bus supažindinami su pagrindiniais minėtą veiklą reglamentuojančiais įstatymais, lydimaisiais teisės aktais bei rekomendacijomis, kurios padės užtikrinti efektyvų Alkoholio kontrolės įstatymo reikalavimų laikymąsi. Mokymų pabaigoje dalyviai galės pateikti papildomus klausimus.

Registracija į mokymus vykdoma iki 2023 m. gegužės 5 d. Užsiregistruoti galite paspaudę šią nuorodą: https://ntakd.lrv.lt/mokymai0928

Maloniai kviečiame dalyvauti visus verslo naujokus, kurie ne ilgiau kaip 12 mėnesių vykdo arba planuoja vykdyti mažmeninę prekybą alkoholiniais gėrimais ar kitais alkoholio produktais.

Kilus klausimams, galite susisiekti su Tabako ir alkoholio kontrolės skyriaus vedėju Gintaru Karanda telefonu 8 658 23 870 arba el. paštu gintaras.karanda@ntakd.lt.

 


Įvertinkite naujieną