*alt_site_homepage_image*

Vyko Tęstiniai GIMK programos mokymai „Savivertės suvokimas ir vertinimas“

decoration

Suprasdami tai, kad dalintis galima tik tuo ką turime, o tai ką turime ne visada randame savyje, ar patys bijome garsiai įvardinti ar pajausti, todėl norint pastiprinti globėjus (rūpintojus) saulėtą balandžio 14 dieną Vilniaus rajono šeimos ir vaiko krizių centro Globos centro specialistai Vilniaus rajono globėjams (rūpintojams) vedė Tęstinius GIMK programos mokymus tema „Savivertės suvokimas ir vertinimas“.

Mokymų metu 7 globėjų šeimoms buvo suteikta galimybė paanalizuoti klausimus: kas yra savivertė, savigarba, meilė sau ir pasitikėjimas savimi, siekiant kuo kokybiškiau tenkinti prižiūrimų, globojamų (rūpinamų) vaikų poreikius.  

Susitikimo metu dalyviai noriai dalijosi patirtimis ir pasisėmė naujų žinių.

Globos centro specialistai nuoširdžiai dėkoja visiems dalyvavusiems.

„Visus, kuriems artima tėvų globos netekusių vaikų globos ar įvaikinimo idėja, norime pakviesti dalyvauti mokymuose ir tapti globėjais, įtėviais, budinčiais globotojais, dalintis savo namų šiluma padedant vaikams užaugti šeimoje“, – kviečia Globos centro specialistai.

Jeigu Jus domina globos ar įvaikinimo temos, turite neatsakytų klausimų, Vilniaus rajono Globos centrai laukia Jūsų.


BĮ Vilniaus rajono šeimos ir vaiko krizių centro aptarnaujamos teritorijos – Bezdonių sen., Buivydžių sen., Juodšilių sen., Kalvelių sen., Lavoriškių sen., Marijampolės sen., Mickūnų sen., Nemėžio sen., Pagirių sen., Rudaminos sen., Rukainių sen., Šatrininkų sen., Medininkų sen.

Kontaktiniai duomenys:

adresas: Vilniaus g.13, Kalvelių k., Kalvelių sen., Vilniaus r.
el.p. info@seimoskc.lt, tel. 860784685
https://www.seimoskc.lt/apie-globos-centra/


BĮ Vilniaus rajono šeimos ir vaiko gerovės centro aptarnaujamos teritorijos – Avižienių sen., Dūkštų sen., Maišiagalos sen., Nemenčinės sen., Paberžės sen., Riešės sen., Sudervės sen., Sužionių sen., Zujūnų sen., Nemenčinės m.

Kontaktiniai duomenys:

Mokyklos g. 64, Geisiškių k., Dūkštų sen., Vilniaus r.
el.p. info@svgc.lt,
tel. 868244719
https://www.svgc.lt/globos-centras-2/               


Įvertinkite naujieną