*alt_site_homepage_image*

Vykdomi naujo lopšelio-darželio statybos darbai Didžiojoje Riešėje

decoration

Vilniaus rajone Didžiosios Riešės k. Veneros g. 12 jau kyla naujas lopšelio-darželio pastatas. Planuojama, kad moderni įstaiga, kurioje skambės net 125 vaikų šurmulys ir džiugesys, vaikus pasitiks 2024 metais.

3.1 mln Eur. kainuojančios lopšelio-darželio statybos – reikšminga Vilniaus rajono savivaldybės investicija į vaikų švietimą. Naujame, moderniame lopšelyje-darželyje yra numatytos 8-ios grupių patalpos, lopšelį-darželį galės lankyti 125 vaikai.

Vykdant vaikų lopšelio pastato statybą šiuo metu atlikti visi statybos konstrukcijų montavimo darbai, apšiltintas ir įrengtas stogas, įstatyti visi langai, lauko vitrinos ir stoglangiai, užbetonuotos grindys, įrengtas šildymas ir kt. Dabartiniu metu vyksta sienų tinkavimo darbai. Artimiausiu metu prasidės pertvarų montavimas ir fasado šiltinimo darbai.

Nauja švietimo įstaiga bus moderni, su gražiai išpuoselėta aplinka. Aptvertoje bei apšviestoje lopšelio-darželio teritorijoje bus atviras vidinis kiemelis. Darželį puoš apvalios žaliosios zonos su medžiais ir krūmais, atsiras suoliukų. Vaikų džiaugsmui lauko teritorijoje bus įrengtos 3 žaidimų aikštelės, o tėvų patogumui ir saugiam vaikų atvykimui į lopšelio-darželio teritoriją užtikrinti, bus įrengta automobilių stovėjimo aikštelė.

Planuojant modernų lopšelį darželį buvo siekiama užtikrinti ir žmonių su negalia patogų judėjimą, todėl įstaigoje atsisakyta laiptų, kurie trukdytų judėti asmenims su fizine negalia.

Šiuolaikinis pastatas pasižymės ekonomiškumu. Planuojama, kad ant A++ energinio naudingumo klasės pastato stogo bus įrengta saulės elektrinė, taip pat bus įdiegtos modernios vėdinimo ir vėsinimo sistemos.


Įvertinkite naujieną