*alt_site_homepage_image*

Vingio parke įvyko tradicinė Vilniaus rajono neįgaliųjų sporto šventė „Sportas ir mes“

decoration

Šiandien, spalio 6 d., vyko Vilniaus rajono neįgaliųjų sporto šventė „Sportas ir mes“, kuri šiemet paminėta Vingio parke. Ši šventė organizuojama daugiau negu dešimtmetį, tad kasmet Vilniaus rajono socialinių paslaugų įstaigas lankančių negalią turinčių asmenų yra labai laukiama.

Šių metų sporto šventėje dalyvavo ir sportines veiklas išbandė: Nemenčinės neįgaliųjų dienos užimtumo centro, Paberžės socialinės globos namų, Juodšilių seniūnijos bendruomenės socialinių paslaugų centro bei globos namų VšĮ „Senevita“ lankytojai ir gyventojai.

Dalyviai aktyviai išbandė savo jėgas įvairiose grupinėse rungtyse ir estafetėse. Ypatingo dėmesio sulaukė žaidimas su parašiutu, prie kurio prisijungė ne tik dalyviai su savanoriais, bet ir renginio svečiai.

Nemaža eilė nusidriekė ir prie Aktyvaus užimtumo centro „Eik“ pristatytų triračių, kurie naudojami neįgaliųjų sveikatinimui ir sportui. Sporto šventės dalyviai turėjo galimybę ne tik išgirsti instruktažą apie tai, kaip tinkamai naudotis triračiu, bet ir jį išbandyti, juo pasivažinėti, palenktyniauti tarpusavyje bei atlikti įvairias užduotis.

Puikiai nusiteikusių dalyvių palaikyti, pasidžiaugti jų pasiekimais bei padėkoti už aktyvų dalyvavimą atvyko: Vilniaus rajono savivaldybės mero pavaduotojos Teresa Demeško ir Liucijana Binkevič, Savivaldybės socialinės rūpybos skyriaus vedėja Irena Ingelevič ir vyr. specialistė Anna Suchodolska, Kultūros, sporto ir turizmo skyriaus vyr. specialistas Karol Pacyna, Lietuvos triračių sporto asociacijos prezidentė Aušra Kriškoviecienė su komanda, Vilniaus rajono socialinių paslaugų įstaigų vadovai kartu su specialistais ir kiti garbūs svečiai.

„Sveikiname visus susirinkusius Vilniaus rajono neįgaliųjų sporto šventėje „Sportas ir mes”. Džiaugiamės, kad galime tęsti šią gražią tradiciją. Smagu, kad neįgalieji iš įvairių Vilniaus rajono vietovių susirinkę drauge gali išbandyti savo jėgas įvairiose sporto rungtyse bei smagiai praleisti laiką“, – susirinkusią minią sveikino renginio vedėjos.

„Mieli sporto šventės dalyviai, linkiu Jums gražaus žaidimo ir laimėjimų. Būdama čia suprantu, kad didžiausiu laimėjimu yra tai, kad galime šiandien čia visi susirinkti, bendrauti, juoktis ir kartu leisti laiką. Be galo džiugu, kad ši šventė tebevyksta ir viliuosi, kad vyks dar daug metų“, – džiaugėsi Vilniaus rajono savivaldybės vicemerė Teresa Demeško.

Šventės pabaigoje dalyviai buvo iškilmingai apdovanoti medaliais ir dovanomis, kuriuos įteikė Vilniaus rajono savivaldybės mero pavaduotoja Teresa Demeško ir Nemenčinės neįgaliųjų dienos užimtumo centro direktorė Jadvyga Ingelevič. Vicemerė taip pat padėkojo ir įteikė padėkos raštus visiems, kurie prisidėjo prie šventės organizavimo.

Energijos reikalaujančioms užduotims ir komandiniam darbui pasibaigus visų dalyvių laukė vaišės.

Tradicinės Vilniaus rajono neįgaliųjų sporto šventės „Sportas ir mes“ organizatoriai: Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Kultūros, sporto ir turizmo bei Socialinės rūpybos skyrius, Nemenčinės neįgaliųjų dienos užimtumo centras.

Nuoširdžiai dėkojame už bendradarbiavimą organizuojant šventę: Lietuvos triračių sporto asociacijai, Vilniaus rajono šeimos ir vaiko gerovės centrui, Vilniaus rajono šeimos ir vaiko krizių centrui, Vilniaus rajono neįgaliųjų asociacijai.

Prie šventės organizavimo prisidėjo savanoriai iš Vilniaus rajono šeimos ir vaiko gerovės centro Geisiškėse, Vaikų ir paauglių socialinio centro bei Nemenčinės neįgaliųjų dienos užimtumo centro. Didelis savanorių skaičius užtikrino sklandžią šventės eigą ir pagalbą visiems sporto šventės dalyviams.


Įvertinkite naujieną