*alt_site_homepage_image*

Vilniaus rajono vaikų komanda iškovojo bronzą

decoration

Š. m. sausio 15 d. Telšiuose vyko Lietuvos rajonų, Alytaus bei Klaipėdos miestų 2011 metų gimimo ir jaunesnių amžiaus grupės stalo teniso komandinės pirmenybės, kuriose dalyvavo 10 mergaičių ir 11 berniukų komandų.

Vilniaus rajonui atstovavo Vilniaus rajono Nemenčinės sporto mokyklos mergaitės ir berniukai iš Mickūnų: Karina Milto, Eva Chalkovskytė, Gabriela Gulbicka, Kaja Tvorogal, Norbert Tvorogal, Arsenij Kanaškov ir Daniel Stefanovič. Vaikams čia buvo pirmos Lietuvos pirmenybės.

Mergaičių komandos buvo suskirstytos į 2 grupes po 5 komandas. Vilniaus rajono stalo tenisininkai grupės varžybose laimėjo prieš Kauno rajono komandą 3:0, Vilkaviškio komandą 3:0, Lazdijų komandą 3:0 ir prieš Šilutės komandą 3:0 ir pateko į finalinį ketvertuką, kur atkaklioje kovoje 2:3 pralaimėjo Širvintų komandai ir 2:3 Šalčininkų komandai bei galutinėje įskaitoje užėmė 3 vietą. Vilniaus rajono mergaičių komanda buvo pati jauniausia turnyre.

Berniukų komandos buvo suskirstytos į 2 grupės. Berniukų komanda grupės varžybose laimėjo prieš Šilutės komandą 3:1, Alytaus komandą 3:0 ir prieš Mažeikių komandą 3:1 bei pralaimėjo Vilkaviškių komandai 0:3 ir Šalčininkų komandai 1:3, grupėje užėmė 3 vietą. Berniukų komanda kovojo dėl 5-8 vietos, kur laimėjo prieš Telšius 3:0 ir prieš Kauno rajoną 3:0 ir  pateko i finalines varžybas.

Laukia finalai kur prie 6 Lietuvos rajonų komandų prisijungs 4 miesto komandos: Vilnius, Kaunas, Šiauliai, Panevėžys.

 

Vilniaus rajono Nemenčinės sporto mokyklos treneris Markas Vaitonis


Įvertinkite naujieną