*alt_site_homepage_image*

Vilniaus rajono šeimos ir vaiko gerovės centro Globos centras kviečia į savitarpio pagalbos grupes

decoration

Žmones dažnai jungia bendri interesai, bendra veikla, o kartais vaikų likimai. Praeitais metais įvykę savitarpio pagalbos grupės susitikimai skirti budintiems globotojams, globėjams ir  įtėviams patvirtino, kad tai puiki terpė pasidžiaugti savo sprendimu priimti vaiką ar vaikus į šeimą bei dalintis sprendimais ieškant geriausių būdų, kaip užauginti laimingus vaikus. Atsižvelgiant į praėjusiais metais sėkmingai įvykusius savitarpio pagalbos grupių susitikimus ir aktyvų žmonių  įsitraukimą į diskusijas, Vilniaus rajono šeimos ir vaiko gerovės centro Globos centras ir toliau tęs minėtos grupės susitikimus, skirtus budintiems globotojams, globėjams ir įtėviams.

Informuojame, kad globėjų, globėjų artimųjų giminaičių ir įtėvių  savitarpio pagalbos grupių susitikimai bus rengiami kas ketvirtį. Budinčių globotojų susitikimai vyks kas mėnesį.

Maloniai kviečiame paslaugų gavėjus jungtis į savitarpio pagalbos grupes – tai grupinė diskusija, skirta dalintis asmenine patirtimi ir jausmais, padėti vieni kitiems suprasti savo galimybes, spręsti iškilusias problemas. Susitikimų metu dalinsimės įvaikinimo patirtimi ir jausmais belaukiant vaiko atėjimo į šeimą. Grupėje didžiausias dėmesys skiriamas dalyvių pasisakymams, dalyvių tarpusavio paramai ir palaikymui. Grupės veikla grindžiama pagarbos ir konfidencialumo principais.

Susitikimus moderuoja Globos centro specialistai. Susitikimai vyks nuotoliniu būdu.  

Detalesnė informacija:

Vilniaus rajono šeimos ir vaiko gerovės centro Globos centre adresu Mokyklos g. 64, Geisiškių k., Vilniaus r., el. p. info@svgc.lt, interneto svetainėje www.svgc.lt.


Įvertinkite naujieną