*alt_site_homepage_image*

Vilniaus rajono savivaldybės mokyklos dalyvaus IV Lietuvos lenkiškų mokyklų edukacinėje mugėje

decoration

Jau šį šeštadienį, rugsėjo 17 d. 12.00-16.00 val. Vilniaus miesto Katedros aikštėje, Vilniaus rajono savivaldybės švietimo įstaigos dalyvaus IV Lietuvos lenkiškų mokyklų edukacinėje mugėje.

Mugėje dalyvaus ir prie savo informacinių stendų kvies Rudaminos F. Ruščico gimnazijos bendruomenė kartu su Rudaminos lopšelio-darželio atstovais, Nemenčinės K. Parčevskio gimnazija, Maišiagalos J. Obrembskio gimnazija kartu su Maišiagalos lopšelio-darželiu, Mickūnų gimnazija kartu su Mickūnų lopšelio-darželiu.

Mugės svečiai taip pat turės galimybę užsukti prie Šalčininkų, Trakų, Švenčionių rajonų bei Vilniaus miesto stendų.

Stenduose mokyklų atstovai demonstruos kuo ir kaip gyvena jų švietimo įstaigos ir jose besimokantys mokiniai. Galima bus daugiau sužinoti apie mokyklų pasiekimus, siūlomas užklasines veiklas. Šis renginys yra puiki proga tėvams susipažinti su galimais švietimo įstaigų variantais, pabendrauti su šių įstaigų atstovais, tokiu būdu išsirenkant tinkamiausią įstaigą, pasirūpinančią jų vaikų švietimu.

Menine renginio dalimi didžiojoje scenoje pasirūpins atlikėjai ir ansambliai, kurie tapo draugijos „Macierz Szkolna“ organizuotų konkursų ir festivalių laureatais.

Renginio organizatorius: Draugija „Macierz Szkolna“.

Renginio partneriai: Vilniaus miesto savivaldybė, Vilniaus rajono savivaldybė, Vilniaus Lenkų kultūros namai.

Projektas finansuotas Ministrų Tarybos pirmininko lėšomis, konkurso „Lenkų diaspora ir lenkai užsienyje“ rėmuose.

Nuotr. Lietuvos lenkiškų mokyklų edukacinė mugė 2021 m./ Draugija „Macierz Szkolna“


Įvertinkite naujieną