*alt_site_homepage_image*

Vilniaus rajono savivaldybėje minima Klimato savaitė

decoration

Spalio 24-30 d. minima Klimato savaitė, kurios tikslas – atkreipti verslo ir visuomenės dėmesį į aktualiausius klimato kaitos klausimus. Klimato savaitę tradiciškai mini ir Vilniaus rajono savivaldybė, siekiant šviesti Vilniaus rajono gyventojus ir prisidėti prie tvaresnės kasdienybės.

Vilniaus rajono savivaldybės pastate (Rinktinės g. 50, Vilnius), 1-ame aukšte veikia paroda „Kontaktas: žmogaus įtaką gamtai“. Taip pat visą savaitę bus apdovanojami 2021 m. organizuoto klimato kaitos nuotraukų konkurso „Pagauk klimato kaitos padarinius“ dalyviai, kuriems bus įteiktos padėkos bei atminimo dovanėlės už atsakingą požiūrį į mus supančią aplinką, domėjimąsi klimato kaitos iššūkiais ir galimybes ugdyti tvaresnius įpročius ir taikyti juos kasdienybėje.

Apdovanojimai bus įteikti Avižienių vaikų lopšelio-darželio auklėtiniams, Šumsko ir Bezdonių „Saulėtekio“ pagrindinių mokyklų, Mickūnų ir Bezdonių Julijaus Slovackio gimnazijų mokiniams.

Spalio 27 d., 9.00 val. Vilniaus rajono savivaldybė organizuoja atvirą interaktyvų seminarą „ES Žaliasis kursas: ką svarbu žinoti apie laukiančius pokyčius?“, kuriame dalyvauti galima ir nuotoliniu būdu.

Norintiems dalyvauti privaloma registracija (iki spalio 25 d.).

Seminaro metu bus aptartos šios temos:

- Klimato kaitos priežastys, pasekmės ir prisitaikymo iššūkiai;

- Europos žaliojo kurso reguliacijos ir numatomi pokyčiai;

- Tvarumo įpročių formavimas savivaldos lygiu.

 

Kviečiame branginti gamtą ir kartu minėti Klimato savaitę!


Įvertinkite naujieną