*alt_site_homepage_image*

Vilniaus rajono mokiniai visą rugsėjį bus apdrausti nuo nelaimingų atsitikimų

decoration

Kaip ir kasmet, prasidėjus mokslo metams, bus organizuojama saugaus eismo akcija „Apsaugok mane“, kurios metu atkreipiamas dėmesys į vaikų saugumą keliuose. Prie akcijos prisideda ir Vilniaus rajono savivaldybė, o draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“ visiems Vilniaus rajono mokiniams visą rugsėjį dovanoja nemokamą draudimą.

„Lietuvos draudimas“ apdraus visus Vilniaus rajono savivaldybės ir visos Lietuvos moksleivius nuo nelaimingų atsitikimų eismo įvykiuose. Draudimas galios visose gatvėse visą rugsėjo mėnesį, o kiekvienas moksleivis bus apdraustas 5 000 Eur suma.

Draudimas visą mėnesį galios pėstiesiems, dviračiu arba paspirtuku keliaujantiems moksleiviams bet kurioje vietoje ir bet kuriuo paros metu. Tėvams nereikia niekur kreiptis dėl draudimo įsigaliojimo, jis įsigalios automatiškai nuo pirmos mokslo metų dienos ir galios visą rugsėjo mėnesį.

Jei moksleivis pateks į eismo įvykį, jo tėvai ar globėjai apie tai turėtų pranešti „Lietuvos draudimui“ – užpildyti specialią formą svetainės www.ld.lt skiltyje „Praneškite apie įvykį“ arba per savitarnos svetainę www.savasld.lt.

Plačiau apie draudimo taisykles ir sąlygas galite skaityti čia: https://www.ld.lt/asmens-draudimas/apsaugok-mane

Raginame vairuotojus būti itin atidžiais kelyje ir skirti ypatingą dėmesį ypač jauniausiems eismo dalyviams. Moksleivius taip pat raginame laikytis visų eismo taisyklių.

Kaip ir kasmet, visą rugsėjo mėnesį bus sustiprintos policijos pajėgos eismo saugumui ir viešajai tvarkai užtikrinti, ypatingą dėmesį skiriant prie švietimo įstaigų esantiems keliams (gatvėms), pėsčiųjų perėjoms.


Įvertinkite naujieną