*alt_site_homepage_image*

Vilniaus rajono inovacija – „Bibliotorija“

decoration

Rugsėjo 8–9 d. Šilalės rajono Pajūrio miestelyje vyko XXI-asis Žemaitijos bibliotekininkų suvažiavimas, kuriame svečio teisėmis dalyvavo ir Vilniaus rajono savivaldybės Centrinė biblioteka.

Renginio pradžioje visų susirinkusių bibliotekų vadovai sveikino Lietuvoje pripažintą inovatyviausią biblioteką. Šilalės rajono savivaldybės viešoji biblioteka šiemet mini 85-erių metų veiklos sukaktį, Sąskrydžio tema pasirinkta neatsitiktinai – „Inovacijų turgus“. Sąskrydyje dalyvavo komandos iš Klaipėdos apskrities, Klaipėdos rajono, Kretingos, Jurbarko, Tauragės, Šilutės, Šilalės, Skuodo, Pagėgių, Plungės bibliotekų.

Vilniaus rajono savivaldybės Centrinė biblioteka į sąskrydį atvyko su savo bibliotorija – bibliotekos laboratorija. Bibliotorijos laborantės pristatė savo išrastas inovatyvias priemones, kurios padeda apsisaugoti nuo korono viruso, beždžionių raupų ir paukščių gripo. Visi dalyviai norėjo išbandyti Vilniaus rajono bibliotorijos pristatytus muilus: „Korona nukrito“, „Šlapias bananas“ ir „Balandis nuskrido“. Grožio eliksyrai ir „Geros nuotaikos lašai“ taip pat nepaliko abejingų. Visus produktus galima buvo įsigyti už šypseną, komplimentą. Todėl viso renginio metu netrūko šypsenų ir nuoširdžių komplimentų bei palinkėjimų.

Visos komandos varžėsi įvairiose šilališkių parengtose užduotyse – pynė virves šokio ritmu, įminė pabėgimo kambario mįsles, atsakinėjo į muzikinio protmūšio klausimus, sportavo.

Dienos veiklas vainikavo apdovanojimai, kolegų padėkos, koncertas, apkabinimai bei nuostabi bibliotekos jubiliejui paruošta 3D vaizdo projekcija ir šviesos lazerių šou.

Vilniaus rajono savivaldybės Centrinė biblioteka dėkoja sąskrydžio organizatoriams už kvietimą dalyvauti ir nuostabiai praleistą laiką.

 

Inf., nuotr. Vilniaus rajono savivaldybės Centrinė biblioteka


Įvertinkite naujieną