*alt_site_homepage_image*

Vilniaus rajonas bus pristatytas jubiliejinėje tarptautinėje turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodoje Adventur 2023

decoration

ADVENTUR – vienintelė tarptautinė turizmo, kelionių ir aktyvaus laisvalaikio paroda Lietuvoje, skatinanti turizmo paslaugų populiarinimą ir aktyvų gyvenimo būdą. Čia „po vienu stogu“ rasite visus sėkmingo turizmo verslo elementus: gausius atostogoms ir poilsiui neabejingų lankytojų srautus, galimybes užmegzti verslo kontaktus, susirasti verslo partnerių.

2023 metų tema – švęskime kelionę, tai laisvė švęsti gyvenimą ir leistis į ilgai lauktas keliones, nebeatidėliojant jų ateičiai. Parodos organizatoriai kviečia dalintis kelionių patirtimis, žiniomis apie naujus keliavimo būdus ir formas. Leiskitės į tris dienas truksiančią kelionę aplink iškiliausias Lietuvos bei pasaulio vietoves.

Šiais metais parodoje ADVENTUR bus pristatytas Vilniaus rajonas. 2023 metais yra minimos garsaus Vilnijos  poeto Vladislavo Sirokomlės 200-osios gimimo metinės, todėl parodos stendas bus dedikuotas poetui ir jo kūrybai. Stende bus atkurta Vladislavo Sirokomlės muziejaus ekspozicija su autentiškais jos baldais.

Taip pat visą parodos laikotarpį Vilniaus rajono turizmo informacijos darbuotojai teiks informaciją apie turistinius išteklius Vilniaus rajone. Paroda vyks sausio 27-29 dienomis parodų rūmuose Litexpo, kviečiame apsilankyti!


Įvertinkite naujieną