*alt_site_homepage_image*

Vilniaus r. vaikų lopšelio-darželio „Pelėdžiukas“ projektas dalyvaus Kauno architektūros festivalyje

decoration

Rugsėjo 23 d. 18.30 val. Kauno centriniame pašte bus atidaryta Kauno architektūros festivalio (KAF'e) paroda „Rytai – Rytai“, kurioje dalyvauja ir Vilniaus r. vaikų lopšelio-darželio „Pelėdžiukas“ projektas.

Vilniaus r. Pagirių „Pelėdžiukas“ darželio priestatas iškilmingai atidarytas ir visuomenei pristatytas lygiai prieš metus, 2021 m. rugsėjo 15 d. Čia mažiesiems Vilniaus rajono gyventojams papildomai sukurta 100 naujų vietų. Tiek išore, tiek vidumi, akį traukiantį naująjį darželį sudaro 4-ių lopšelio ir 2-ų darželio grupių korpusai, prisijungiant prie čia jau veikiančių darželio grupių korpusų. Visus korpusus jungia ir vienija bendros erdvės ir uždaras kiemelis. 2 mln. Eur kainavęs projektas pradėtas įgyvendinti 2018 m. Į pastato statybą ir modernizavimą Vilniaus rajono savivaldybė investavo 1,6 mln. Eur. Iš Europos regioninės plėtros fondo skirta 306 tūkst. Eur, Lietuvos Respublikos valstybės lėšos sudarė 27 tūkst. Eur.

Pagirių „Pelėdžiuko“ lopšelio-darželio projektą suprojektavo komanda „DO ARCHITECTS“.

Projektas „Rytai–Rytai“ – tai tarptautinis, profesionalams ir plačiam visuomenės ratui skirtas architektūros projektas, pritraukiantis geriausius Lietuvos ir Japonijos architektus, architektūros mokyklų studentus.

Modernus Vilniaus r. vaikų lopšelio-darželio „Pelėdžiukas“ taip pat dalyvauja dar dviejuose konkursuose:

Architektūros apdovanojimuose „Žvilgsnis į save“: http://www.lietuvosarchitektura.lt/index.php?lang=lt&pid=3&obj_id=7&obj_search=a&order=

Interjero apdovanojimuose „Auksinė paletė“

https://dizona.lt/2022/09/02/darzelis-peledziukas-metu-interjeras-auksine-palete21/?fbclid=IwAR2ip-cufoUKd773pbCO7qNtuYp2vYWImTX-4AwR4IGHHBI6ac8_JWpL2AU


Įvertinkite naujieną