*alt_site_homepage_image*

Vilniaus r. Avižienių gimnazijos ir Vilniaus r. Avižienių vaikų lopšelio-darželio bendras renginys „Kiškių lenktynės“

decoration

Artėjant pačiai gražiausiai pavasario šventei – Šv. Velykoms, kovo 30 d. Avižienių vaikų lopšelyje-darželyje vyko muzikinis-sportinis renginys „Kiškių lenktynės“. Šį susitikimą su Avižienių gimnazijos 0c. klasės mokiniais organizavo Avižienių vaikų lopšelio-darželio „Smalsučių“ grupė. Renginio tikslas – skatinti bendradarbiavimą tarp ugdymo įstaigų ir siekti draugiškų tarpusavio santykių.

Kovo 30 d. svečius iš Avižienių gimnazijos džiaugsmingai pasitiko „Smalsučių“ ir „Bitučių“ grupių ugdytiniai ir pedagogai su gražia daina „Oj laukiam, laukiam, mes svetelių laukiam“. Skambėjo sveikinimo žodžiai mūsų buvusiems ugdytiniams bei jų mokytojoms. Renginį pradėjo „Bitučių“ grupės vaikučių koncertas „Šv. Velykų belaukiant“. Akomponuojant muzikos vadovei Galinai Jurkūnienei vaikai dainavo dainas apie Velykas, šoko ir deklamavo eilėraščius.

Pasibaigus koncertui, „Smalsučių“ grupė kvietė visus palinguoti, kartu pašokti ir žinoma, pasportuoti. Vyko įvairūs muzikiniai, sportiniai žaidimai, smagios rungtys, estafetės su margučiais, kiškių varžytuvės su morkomis ir kamuoliais. Skambėjo linksmas juokas ir šūksniai. Juk kiekvienas sirgo už savo komandą! Dalyvavo visi ir maži, ir dideli. Pasibaigus sportinei programai visi šoko bendrą „Kiškių šokį“. Renginį vainikavo muzikinis žaidimas „Statome tiltus“. Pasibaigus šventei visi pasikeitė saldžiomis dovanėlėmis. Buvo smagu pabūti kartu ir matyti laimingus ir linksmus vaikus. Dėkojame dalyviams už aktyvų dalyvavimą renginyje ir linkime visiems gražių ateinančių Šv. Velykų!

 

Mokytoja metodininkė
Jadvyga Grigienė


Įvertinkite naujieną