*alt_site_homepage_image*

Vasaros stovyklos Vilniaus rajone. Šiemet atostogaus dar daugiau vaikų

decoration

Vilniaus rajono savivaldybės administracija, rūpindamasi Vilniaus rajono mokinių fiziniu aktyvumu, sveika gyvensena, įvairiapuse edukacija bei skatindama turiningą poilsį, kasmet finansuoja mokinių vasaros poilsio programas per viešai skelbiamą Mokinių vasaros poilsio programų konkursą.

Programų paraiškas konkursui teikia Vilniaus rajono švietimo, kultūros įstaigos, asociacijos ir kiti juridiniai asmenys, turintys teisę vykdyti švietimo veiklą ir kurių veikloje dalyvauja Vilniaus rajono savivaldybės vaikai.

Turiningoms vaikų poilsio programoms Vilniaus rajono savivaldybės administracija šiemet skyrė daugiau lėšų – virš 30 tūkst. Eur. Iš viso Vilniaus rajono savivaldybės biudžeto lėšos skirtos 51 mokinių vasaros poilsio programai, kuriose puikiai praleisti laiką, patirti naujų nuotykių, lavinti savo kūrybinius gebėjimus ir papramogauti galės virš 1 250 vaikų.

Mokinių vasaros poilsio programos prasidėjus vasaros atostogoms organizuojamos įvairiose Vilniaus rajono švietimo įstaigose, kultūros, socialinių paslaugų įstaigose bei kitose vaikų poilsiui ir edukacijoms skirtose vietose.

Pasak Švietimo skyriaus vyr. specialistės Violetos Purpurovič, koordinuojančios vaikų vasaros poilsio organizavimą, labai svarbu, kad vaikams būtų sudarytos sąlygos turiningam poilsiui ir užimtumui, skatinančiam fizinį aktyvumą, saviraišką, kūrybinių gebėjimų ir galių atskleidimą, sveiką gyvenseną ir įvairiausią edukaciją.

„Stovyklose vaikai ne tik ilsi, bet ir turiningai leidžia laiką atrasdami naujų dalykų ir įgydami naujų žinių, įgūdžių. Šiemet, kaip ir kasmet, organizuojamos dieninės bei išvažiuojamosios su nakvyne įvairių krypčių mokinių vasaros užimtumo programos: sportinės, kūrybinės, turistinės bei mišrios Dalyvauti stovyklose sudarytos galimybės ir nuo karo pabėgusiems ir Vilniaus rajono mokyklose ugdomiems ukrainiečių vaikams“, – sako V. Purpurovič.

Nors dauguma vasaros poilsio programų orientuotos į dieninį mokinių užimtumą, tačiau nemažai programų vykdytojų organizuos ir išvažiuojamąsias stovyklas su nakvyne prie Baltijos jūros ar specialiai stovyklų organizavimui pritaikytose vietovėse.  Smagiai laiką prie jūros kelias dienas turės galimybę praleisti Vilniaus rajono šeimos ir vaiko krizių centro globotiniai, Vilniaus r. Rukainių ir Egliškių šv. Jono Bosko gimnazijų mokiniai bei Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos auklėtiniai.

Vaikai mėgstantys sportą galės save išbandyti futbolo, tinklinio ir kt. sporto šakose. Taip pat organizuojamos šokio stovyklos, išvykos į Druskininkus ir Molėtus, kalbų stovykla „Vasara su anglų kalba“ ir kitos stovyklos, kuriose vaikai turiningai praleis laiką.

Su 2022 m. Vilniaus rajono mokinių vasaros poilsio programomis galite susipažinti čia. 

Linkime visiems vaikams gerai pailsėti ir atrasti daug naujų dalykų. Gerų įspūdžių ir nepamirštamų akimirkų!


Įvertinkite naujieną