*alt_site_homepage_image*

Vakaras jaunimui Vilniaus rajono savivaldybės Centrinėje bibliotekoje

decoration

Šiais laikais, kai virtualus pasaulis vis labiau dominuoja, nelengva atplėšti jaunus žmones nuo nešiojamųjų kompiuterių ir išmaniųjų telefonų. Internetu viskas vyksta greičiau, paprasčiau ir patogiau, galbūt todėl jaunimas yra mažiausia bibliotekų vartotojų amžiaus grupė? Ar įmanoma tai pakeisti?

Vilniaus rajono savivaldybės Centrinė biblioteka priėmė šį iššūkį ir gruodžio 2 dieną pakvietė jaunimą maloniai praleisti penktadienio vakarą bibliotekoje.  Žaisdami visi susipažino ir atsipalaidavo. Pabendravę, jaunuoliai pradėjo žaidimą „Escape Room“ (pabėgimo kambarys).  Žaidėjai turėjo atskleisti kambaryje užkoduotas paslaptis naudodamiesi tik savo išmintimi bei komandos draugų pagalba. Išsprendus visas užduotis ir  atskleidus visas paslaptis, žaidėjai galėjo pabaigti savo misiją ir gauti  dovanėles. Ši pramoga padėjo  visiems pasitikrinti savo gebėjimus ir labiau suartino visus dalyvius. Pabaigę nepaliekantį abejingų žaidimą, jaunuolių laukė picos ir gardūs skanėstai. Sėdėdami ir bendraudami, dalyviai pasiskirstė į dvi komandas, kuriose turėjo atsakyti į įvairius, šmaikščius klausimus. Visi patvirtino, kad klausimai buvo įdomūs ir sukti, be to reikėjo logiškai pamąstyti. Renginio pabaigoje dalyviai pasidalino savo nuomone, pateikė savo siūlymus bei idėjas kitiems susitikimams.

Susitikimo metu galėjome labiau susipažinti su jaunais žmonėmis, pamatyti ir išgirsti kuo jie domisi, sužinoti apie jų pomėgius ir norus.  Ačiū visiems dalyviams už turiningai  praleistą laiką. Tikimės naujų susitikimų ir bendradarbiavimo. Į Jūsų norus ir idėjas, tikrai bus atsižvelgta.

 

Inf., nuotr. Vilniaus rajono savivaldybės Centrinė biblioteka


Įvertinkite naujieną