*alt_site_homepage_image*

Už pilietiškumą ir ugniagesio vardo garsinimą apdovanoti Vilniaus rajono ugniagesiai

decoration

Kilnumas, drąsa, pilietiškumas, ryžtas siekti gerų asmeninių ir profesinių pasiekimų – žodžiai, apibūdinantys šiandien, rugsėjo 30 d., Tarybos posėdžio metu apdovanotus Vilniaus rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos ugniagesius.

Vykusiame posėdyje už parodytą pilietiškumą, kilnumą ir pagalbą nukentėjusiesiems bei už aukštus sportinius rezultatus, pavyzdingą tarnybą ir ugniagesio vardo garsinimą iškilmingai apdovanoti Vilniaus rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos Nemėžio ugniagesių komandos ugniagesys Gintaras Burdaitis ir Avižienių ugniagesių komandos ugniagesys Modestas Dirsė.

Už parodytą pilietiškumą ir profesionaliai suteiktą pirmąją pagalbą nukentėjusiesiems apdovanotas Vilniaus rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos Nemėžio ugniagesių komandos ugniagesys Gintaras Burdaitis.

Š. m. liepos 12 d. Nemenčinės seniūnijoje, Vilkaraiščio kaime įvyko eismo įvykis, kuriuo metu susidūrus dviem lengviesiems automobiliams, buvo prispaustų žmonių. Nemėžio ugniagesių komandos ugniagesys Gintaras Burdaitis ne darbo metu, važiuodamas matė įvykį ir sustojo padėti nukentėjusiems, suteikė pirmąją medicininę ir emocinę pagalbą, sutvarstė nukentėjusio asmens žaizdą, ramino šoko ištiktą ir išsigandusį vaiką, kuris buvo viename iš į autoįvykį patekusių automobilių. Už nuopelnus gyventojų saugai Nemėžio ugniagesių komandos ugniagesys Gintaras Burdaitis taip pat buvo apdovanotas 2020 m. rugpjūčio 31 d. Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ženklu.

Už aukštus sportinius rezultatus, pavyzdingą tarnybą bei ugniagesio vardo garsinimą apdovanotas Vilniaus rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos Avižienių ugniagesių komandos ugniagesys Modestas Dirsė. Š. m. rugsėjo 11 d. Vilniuje vykusiame Danske Bank Vilniaus maratone ir Lietuvos lengvosios atletikos maratono 42,195 km bėgimo čempionate Modestas Dirsė užėmė pirmąją vietą ir tapo Lietuvos maratono čempionu.

„Dėkoju Jums, kad vedami pareigos, profesinio pašaukimo bei sąžinės užtikrinate Vilniaus rajono gyventojų gerovę ir saugią bei ramią mūsų gyvenamąją aplinką. Taip pat dėkoju, kad savo profesiniais ir asmeniniais pasiekimais garsinate Vilniaus rajono vardą, savo pavyzdžiu įkvepiate ir motyvuojate kitus. Dėl Jūsų atsakingo ir kilnaus poelgio auga visuomenės pasitikėjimas ne tik gelbėjimo tarnyba, bet ir pilietiškais bei visada į pagalbą pasiryžusiais atskubėti žmonėmis. Telydi Jus artimųjų ir kolegų šypsenos, visuomenės dėkingumas, sėkmė ir neblėstantis ryžtas. Tegul Jūsų drąsa įkvepia ir kitus kilniems poelgiams“, – įteikdama padėkos raštus atvykusiems ugniagesiams savo ir visų Vilniaus rajono gyventojų vardu dėkojo Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst.

Padėkas ugniagesiams atvyko įteikti ir Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos, Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos viršininkas, Vidaus tarnybos pulkininkas Vydas Kerševičius, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos, Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos, Pajėgų valdymo skyriaus viršininkas, vidaus tarnybos pulkininkas, leitenantas Roaldas Kepalas ir Vilniaus rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos direktorius Kęstutis Velikianecas.

 

Didžiuojamės Jūsų drąsa ir pergalėmis bei linkime būti pavyzdžiu, garsinant Vilniaus rajono vardą.


Įvertinkite naujieną