*alt_site_homepage_image*

Tradicinis kalėdinis susitikimas Vilniaus rajono Šeimos ir vaiko gerovės centre

decoration

Kalėdos – nuostabus ir stebuklingas laikas, kupinas vilties, tikėjimo ir meilės. Tradiciškai tarpušvenčiu, savo artimiausius draugus kartu praleisti laiką ir pasidalinti šv. Kalėdų stebuklu kvietė Vilniaus rajono Šeimos ir vaiko gerovės centras.

Vakar, gruodžio 29 d., Vilniaus rajono Šeimos ir vaiko gerovės centre vyko tradicija tapęs kalėdaičių dalijimosi susitikimas, kuris subūrė visus centro lankytojus bei garbius svečius: Lietuvos lenkų rinkimų akcijai-Krikščioniškų šeimų sąjungai atstovaujančią Lietuvos Respublikos Seimo narę Ritą Tamašunienę, Vilniaus rajono savivaldybės mero pavaduotoją Teresą Demeško, Savivaldybės administracijos Socialinių paslaugų šeimai ir vaikui skyriaus vedėją Kristiną Malinovską, Dūkštų seniūnę Honoratą Masalskienę bei globojančių šeimų narius, Centro darbuotojus ir draugus, pabėgėlius iš Ukrainos.

Šventės pradžioje Šeimos ir vaiko gerovės centro direktorė Justina Turbienė su džiaugsmu sutiko ir pasveikino visus su nekantrumu šio renginio laukiančius Centro lankytojus bei visada savo dalyvavimu mielai nudžiuginančius svečius.

Renginio metu savo gražiais pasirodymais bei kalėdinėmis giesmėmis atvykusius džiugino Šeimos ir vaiko gerovės centro lankytojai.

„Šių metų šventes savo Centre praleidžiame ne tik savo bendruomenės narių, bet ir tų, kurie pasislėpė nuo karo Ukrainoje grėsmės, kompanijoje. Jie yra mūsų svečiai ir tapo mūsų bendruomenės nariais, kurie gyvena, dirba, švenčia kartu su mumis ir yra tiesiog laukiami čia. (...) Labai džiaugiuosi, kad visi susirinkę su dideliu smalsumu ir susidomėjimu stebėjo parengtą kalėdinę programą, kuri sugebėjo meistriškai į spektaklį įtraukti ne tik jaunimą ir vaikus, bet ir darbuotojus. Labai dėkoju visiems šios šventės dalyviams. Pripildykime širdis gerumo ir būkime juo dosnūs visiems šiuo ypatingu švenčių laikotarpiu“, – sveikindama bei dėkodama renginio dalyviams sakė Centro direktorė.

Kalėdaičių dalijimosi susitikime dalyvavusi Vilniaus rajono savivaldybės vicemerė Teresa Demeško savo ir Vilniaus rajono savivaldybės merės Marijos Rekst vardu pasveikino visą Centro bendruomenę su gražiausiomis metų šventėmis bei palinkėjo, kad šventės pripildytų visų širdis gyvenimo džiaugsmo, meilės ir kitų pačių geriausių dalykų. „(...) Lai šį Centrą lankančių ir šiame Centre dirbančių asmenų širdyse visuomet vyrautų šiluma, supratingumas, meilė ir pagarba vienas kitam“, – linkėjo vicemerė T. Demeško.

Tradiciniame kalėdaičių laužyme dalyvavusi Seimo narė Rita Tamašunienė Centro bendruomenei linkėjo sėkmės, sutarimo ir santarvės. „Kartu Jūs kuriate jaukius ir saugius šeimos namus, kurių ne tik durys, bet ir širdys visada atviros tiems, kuriems reikia pagalbos“, – nuoširdžius sveikinimus visai Centro bendruomenei perdavė Seimo narė R. Tamašunienė.

 

Inf. vrsa.lt
Nuotr. Vilniaus rajono Šeimos ir vaiko gerovės centras


Įvertinkite naujieną