*alt_site_homepage_image*

Tik vieningi ir budrūs kaimynai gyvena saugiai

decoration

Liepos 11 d. Avižienių seniūnijoje, Gilužių kaime įsteigta saugios kaimynystės grupė „Skardžio šešetas“. Saugi kaimynystė – geras pasirinkimas aktyviems ir bendruomeniškiems gyventojams, kuriems rūpi, kad jų kieme, gatvėje ar rajone būtų saugu. Šis efektyvus būdas siekti saugumo remiasi policijos ir gyventojų bendradarbiavimu ir yra pagrįstas glaudžiu bendruomenės, gatvės, namo ar kiemo kaimynų tarpusavio ryšiu.

Policijos statistika rodo, kad įkurtų saugios kaimynystės grupių nariai yra daug dėmesingesni savo aplinkai ir jų gyvenamojoje aplinkoje vykstantiems teisės pažeidimams. Gyventojai nuolat prižiūri ir puoselėja savo aplinką: sutvarkytos ir rakinamos durys, kiemuose įrengtas apšvietimas, gyventojai, aktyviau stebėdami savo aplinką, telefonu policijai praneša apie galimus teisės pažeidimus ir nusikaltimus, apie jų gyvenamojoje aplinkoje pasirodžiusius įtartinus asmenis.

Policijos pareigūnai džiaugiasi, kad vis daugiau bendruomenių supranta, jog niekas kitas nepasirūpins jų saugia gyvenamąja aplinka geriau, nei jie patys.

 

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato
Vilniaus rajono policijos komisariatas


Įvertinkite naujieną