*alt_site_homepage_image*

Tarybos posėdžio metu pasveikinti „Atliekų kultūros“ egzamine geriausiai pasirodę dalyviai

decoration

Tradiciškai, rugpjūčio mėnesio Tarybos posėdžio metu pasveikinti š. m. balandžio 28 d. vykusio „Atliekų kultūros“ egzamino dalyviai iš Vilniaus rajono. Geriausiai išsprendusiems šio egzamino užduotis įteikti Savivaldybės merės Marijos Rekst padėkos raštai bei atminimo dovanelės, kurias įsteigė Savivaldybė, VŠĮ organizacijos „Žaliasis taškas“, „Gamtos  ateitis“ bei „Pakuočių tvarkymo organizacija“.

Šiemet Vilniaus apskrities atliekų tvarkymo centro (VAATC) iniciatyva surengtame „Atliekų kultūros“ egzamine savo jėgas išbandė ir žinias apie atliekų prevenciją, tvarkymą, rūšiavimą ir jų perdirbimą pasitikrino 8 163 Lietuvos gyventojai, vieni aktyviausių Vilniaus apskrityje – Vilniaus rajono savivaldybės gyventojai (374 asmenų). Didelį susidomėjimą aplinkosaugine iniciatyva susidomėjo ir Vilniaus rajono švietimo įstaigos. 

Pagrindinis egzamino tikslas – suteikti galimybę žmonėms patikrinti savo turimas žinias bei praplėsti jas nauja, aktualia informacija, supažindinti su atliekų tvarkymo pokyčiais ir jų nauda.

Apdovanojimai skirti 20-čiai daugiausiai taškų surinkusiems dalyviams iš Vilniaus rajono, tarp jų keturiems 1-4 klasės mokiniams iš Vilniaus r. Kalvelių Stanislavo Moniuškos, Vilniaus r. Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo ir Vilniaus r. Rudaminos „Ryto“ gimnazijų; dešimtiems 5-10 klasės mokiniams iš Vilniaus r. Valčiūnų, Vilniaus r. Bezdonių Julijaus Slovackio, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazijų ir Vilniaus r. Pakenės Česlovo Milošo bei Vilniaus r. Šumsko pagrindinių mokyklų; trims 11-12 klasių mokiniams iš Vilniaus r. Lavoriškių Stepono Batoro ir Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazijų.

Dėkojame visiems aktyviai dalyvavusiems aplinkosauginėje iniciatyvoje bei dar kartą sveikiname geriausius rezultatus pelniusius „Atliekų kultūros“ egzamino dalyvius!

Egzamino laimėtojai, kurie šiandien negalėjo atvykti į Tarybos posėdį ir atsiimti dovanėlių, kviečiami tai padaryti iš anksto susitarus su Vietinio ūkio skyriaus specialiste Elina Šavlis, tel. (8 5) 277 9205 arba el. paštu elina.savlis@vrsa.lt.


Įvertinkite naujieną