*alt_site_homepage_image*

Sužionių seniūnija turi naują tarptautinio bendradarbiavimo partnerį

decoration

Šiandien, kovo 22 d. Sužionių seniūnijos seniūnas Tadeuš Aliancevič ir Rozogi seniūnijos (Lenkijos Respublika) seniūnas Zbigniew Kudrzycki pasirašė tarptautinio bendradarbiavimo sutartį.

Sutarties pasirašymo ceremonijoje dalyvavo taip pat dalyvavo Vilniaus krašto etnografiniame muziejaus direktorius Algimant Banevič ir Rozogi seniūnijos delegacijos nariai.

Bendradarbiavimo sutartimi numatytas Vilniaus rajono Sužionių seniūnijos ir Rozogi seniūnijos bendradarbiavimas, siekiant abipusiai bendruomenėms naudingų tikslų ir interesų. Sutarties šalių bendradarbiavimas apims kultūros, meno, mokslo, švietimo, tvaraus turizmo ir poilsio sritis. Sutarta, kad bus bendradarbiaujama vykdant bendrus projektus pagal programą „Interreg Lietuva-Lenkija 2021-2027“, vystomas bendradarbiavimas turizmo, švietimo, kultūros ir sporto veiklos srityse, vykdomi mainai jaunimui ir mokyklų bendruomenei, kultūros, sporto ar kitoms įstaigoms ir viešosioms miesto organizacijoms.

Aptarus bendras iniciatyvas ir perspektyvas ateinantiems metams bei Vilniaus krašto etnografiniame muziejuje pasirašius bendradarbiavimo sutartį, delegacija iš Lenkijos kartu su Sužionių seniūnijos atstovais apsilankė Ažulaukės filialo Vilniaus krašto švietimo muziejuje ir apžiūrėjo buvusios Vilniaus r. Tarakonių pagrindinės mokyklos pastatą.

„Pasirašius tarptautinio bendradarbiavimo sutartį, tikiuosi, kad jau netrukus Sužionių bendruomenei pristatysime bendrai numatytas veiklas ir iniciatyvas, keisimės gerąja patirtimi švietimo ir kultūros srityje vykdant vaikų bei jaunimo mainus, įgyvendinant bendrus projektus, kurie atvers papildomas naudas ir galimybes tiek Sužionių, tiek Rozogi seniūnijų bendruomenėms“, – džiaugdamasis nauja seniūnijos užmėgsta draugyste sakė Sužionių seniūnijos seniūnas Tadeuš Aliancevič.

Vilniaus rajono Sužionių seniūnija bendradarbiauja su dar dviem seniūnijomis iš Lenkijos – 2018 m. pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Branevo apskiritimi ir 1998 m. su Pasymo seniūnija.

 

©Nuotr. vrsa.lt


Įvertinkite naujieną