*alt_site_homepage_image*

Susitikimas su knygos „Namas prie kelio“ autore Irena Fedorovič-Vasilevska

decoration

Lapkričio 30 d. Vilniaus rajono savivaldybės Centrinė biblioteka organizavo susitikimą su Irena Fedorovič-Vasilevska. Rudaminos daugiafunkciniame kultūros centre vyko jos knygos „Namas prie kelio“ pristatymas.

Irena – rašytoja, dailininkė, o kažkada net rašė eilėraščius. Baigusi Rudaminos vidurinę mokyklą, studijavo Vilniaus universitete, dirbo Adomo Mickevičiaus bibliotekos Meno skyriuje, Rudaminos vidurinės mokyklos bibliotekoje. 2005 m. baigė Vilniaus J. Vienožinskio dailės mokyklą.

Aktyviai tapyti pradėjo 2003 m. Kūrybiškumas yra svarbiausias dalykas jos gyvenime. Ji piešia peizažus, kompozicijas ir abstrakcijas. 2016 m. išleista pirmoji Irenos knyga „Neblėstantis spindulys: (vienos mokyklos istorija)“, kurioje pateikiama vertinga informacija apie Rakonių kaimą ir jo apylinkes.

2020 m. pabaigoje buvo išleista antroji jos knyga „Namas prie kelio“. Šis leidinys – tai sentimentali autorės kelionė po Vilniaus kraštą: Petešą, Kalviškes, Totorinę ir kitas tėviškės vietoves. Knyga parašyta remiantis archyvine medžiaga ir vietos gyventojų prisiminimais. Leidinys gausiai iliustruotas pačios autorės darytomis archyvinėmis nuotraukomis. Neseniai ponia Irena kartu su Teresa Skočik ir Liubos Nazarenko draugais išleido knygą „Liuba Nazarenko harmonijos paieškoje“, kurioje aprašomas garsios romansų dainininkės, ansamblio „Harmonija“ įkūrėjos ir ilgametės vadovės gyvenimas.

Susitikimo metu buvo galima įsigyti pristatytą knygą su asmenine dedikacija.

 

Inf., nuotr. Vilniaus rajono savivaldybės Centrinė biblioteka


Įvertinkite naujieną