*alt_site_homepage_image*

Skelbiami stambiagabaričių ir pavojingų atliekų surinkimo grafikai

decoration

Informuojame, kad š. m. spalio ir lapkričio mėnesiais Vilniaus rajone bus vykdomas stambiųjų ir pavojingų atliekų surinkimas apvažiavimo būdu tik iš užsiregistravusių gyventojų (registracija vyko iki rugsėjo 26 d.).

Prieš važiuojant pas atliekų turėtojus vežėjai susisieks su gyventojais telefonu.

UAB „Nemėžio komunalininkas“ stambiagabaričių ir pavojingų atliekų surinkimo grafiką 2022 m. spalio-lapkričio mėn. rasite čia.

UAB „Nemenčinės komunalininkas“ stambiagabaričių ir pavojingų atliekų surinkimo grafiką 2022 m. spalio-lapkričio mėn. rasite čia.


Primename, kad iš gyventojų apvažiavimo metu bus surenkamos stambiosios atliekos: seni baldai ir rakandai (stalai, lovos, čiužiniai, kėdės, komodos ir t.t.), namų ūkio santechnikos įrenginiai ir pavojingos atliekos, susidariusios buityje: galvaniniai elementai, lakų, dažų, skiediklių atliekos, buitinės chemijos produktai, akumuliatoriai.

Atkreipiame dėmesį, kad statybinės ir griovimo atliekos (butų remonto ir sodybų tvarkymo atliekos) apvažiavimo būdu nesurenkamos. Šios atliekas iš gyventojų nemokamai priimamos didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelėse. Informaciją apie šių aikštelių darbo laiką, priimamas atliekas ir kt. galima rasti Vilniaus rajono savivaldybės svetainėje https://www.vrsa.lt/atlieku-tvarkymas/dideliu-gabaritu-atlieku-surinkimo-aiksteles/407 arba UAB „VAATC“ svetainėje http://www.vaatc.lt/aiksteles/.


Įvertinkite naujieną