*alt_site_homepage_image*

Skelbiama registracija stambiųjų ir pavojingų atliekų surinkimui apvažiavimo būdu

decoration

Informuojame, kad jau prasidėjo gyventojų registravimas stambiųjų ir pavojingų atliekų surinkimui, kuris numatomas š. m. gegužės ir birželio mėnesiais.

Primename, kad surinkimo punktų nebus, o minėtos atliekos bus surenkamos atvažiavus pas iš anksto užregistravusius gyventojus.

Atkreipiame dėmesį į prašymų teikimo tvarką. Gyventojai, norėdami atiduoti minėtas atliekas, turės iki balandžio mėn. 21 d. kreiptis į savo pagal teritoriją priklausantį komunalininką – UAB „Nemenčinės komunalininkas“ (Avižienių sen., Bezdonių sen., Buivydžių sen., Dūkštų sen., Maišaigalos sen., Nemenčinės sen., Nemenčinės m. sen., Paberžės sen., Riešės sen., Sudervės sen., Sužionių sen., Zujūnų sen.) arba UAB „Nemėžio komunalininkas“ (Juodšilių sen., Kalvelių sen., Lavoriškių sen., Marijampolio sen., Medininkų sen., Mickūnų sen., Nemėžio sen., Pagirių sen., Rudaminos sen., Rukainių sen., Šatrininkų sen.).

Prašyme reikia nurodyti savo kontaktinius duomenis, tikslų adresą iš kur paimti minėtas atliekas bei kiek ir kokias stambiąsias ir pavojingąsias atliekas numatoma atiduoti. Komunalininkai sudarys norinčių priduoti atliekas gyventojų sąrašus, kad galėtų surinkti stambiąsias ir pavojingąsias atliekas iš gyventojų.

Atliekų surinkimas bus vykdomas pagal iš anksto sudarytą maršrutą. Prieš važiuojant pas atliekų turėtojus vežėjai susisieks su gyventojais telefonu.

Informuojame, kad stambiagabaričių ir pavojingų atliekų surinkimo grafikas bus paviešintas gegužės pradžioje.


Primename, kad iš gyventojų apvažiavimo metu bus surenkamos stambiosios atliekos: seni baldai ir rakandai (stalai, lovos, čiužiniai, kėdės, komodos ir t.t.), namų ūkio santechnikos įrenginiai ir pavojingos atliekos, susidariusios buityje: galvaniniai elementai, lakų, dažų, skiediklių atliekos, buitinės chemijos produktai, akumuliatoriai.

Atkreipiame dėmesį, kad statybinės ir griovimo atliekos (butų remonto ir sodybų tvarkymo atliekos) apvažiavimo būdu nesurenkamos. Šios atliekas iš gyventojų nemokamai priimamos didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelėse. Informaciją apie šių aikštelių darbo laiką, priimamas atliekas ir kt. galima rasti Vilniaus rajono savivaldybės svetainėje https://www.vrsa.lt/atlieku-tvarkymas/dideliu-gabaritu-atlieku-surinkimo-aiksteles/407 arba UAB „VAATC“ svetainėje http://www.vaatc.lt/aiksteles/.

Pažymime, kad Vilniaus rajono savivaldybės tarybos 2016 m. gruodžio 22 d. sprendimu Nr.T3-513 patvirtintų Vilniaus rajono savivaldybės komunalinių atliekų tvarkymo taisyklių (toliau – Taisyklės) 92 p. nustatyta, kad komunalinių atliekų tvarkytojas ir (ar) Savivaldybės administracija reguliariai informuoja atliekų turėtojus apie datą, laiką ir vietą, kai bus surenkamos buityje susidariusios didelių gabaritų atliekos.

plakatas

plakatas

 


Įvertinkite naujieną