*alt_site_homepage_image*

Skaidiškėse jau vyksta modernaus sporto komplekso statybos darbai. Statiniu džiaugsis daugelio sporto šakų mylėtojai

decoration

Ilgai puoselėta ir brandinta idėja Skaidiškėse pastatyti modernų sporto kompleksą jau virsta realybe. Šiuo metu Nemėžio seniūnijoje esančioje Šv. Faustinos g. vyksta žemės sklypo parengimo darbai būsimam sporto centrui statyti.

Virš 3,763 mln. Eur kainuojantis sporto kompleksas turės universalią 1 517 kv. m ploto sporto salę, kuri bus pritaikyta tinkliniui, rankiniui, salės futbolui ir krepšiniui. Taip pat bus įrengtos treniruoklių, kovos menų ir aerobikos užsiėmimų patalpos, persirengimo patalpos su tualetais ir dušais bei poilsio patalpa.

Aktyviai sportuoti lauke ir praleisti laiką gryname ore kvies prie pastato įrengtos erdvės: futbolo, krepšinio, lauko teniso, paplūdimio tinklinio aikštelės, mini golfo aikštelė, „skate“ parkas ir lauko treniruoklių zona. Mažiesiems būsimo sporto centro lankytojams bus įrengta ir vaikų žaidimų aikštelė.

Šiuolaikišką sporto kompleksą sups išpuoselėta aplinka: pėsčiųjų takai, medeliai, taip pat bus įrengta automobilio stovėjimo aikštelė su 44 vietomis, 2 iš jų bus skirtos žmonėms su negalia.

Statybos darbai bus vykdomi II etapais. I statybos etapo metu projektuojamas sporto paskirties pastatas pietrytinėje sklypo dalyje, įvažiavimas į sklypą – iš pietinės pusės nuo Šv. Faustinos g., didžiajame sklype projektuojamas pėsčiųjų takas, einantis lygiagrečiai Šv. Faustinos g., taip pat įrengiama automobilių stovėjimo aikštelė ir atliekami sklypo tvarkymo darbai.

II statybos etapo metu bus įrengiami sporto aikštynai, mini golfo aikštelė, „skate“ parkas, takeliai, vaikų žaidimo aikštelė, lauko treniruoklių zona, elektros tinklai ir kt.   

Planuojama, kad darbai bus vykdomi du metus, tačiau yra nustatyta galimybė šį terminą pratęsti iki 12 mėnesių.

Statybvietės perdavimo – priėmimo aktas pasirašytas 2022 m. gruodžio 1 d. Darbus atlieka UAB „Profitecha“.

Neabejojama, kad įgyvendintos investicijos į sporto ir aktyvaus laisvalaikio paslaugų infrastruktūros plėtrą prisidės prie Vilniaus rajono gyventojų fizinį aktyvumą.

‎‎


Įvertinkite naujieną