*alt_site_homepage_image*

Šiandien paskutinė diena prisidėti prie RADAROM akcijos

decoration

Prieš metus pradėjusi karinę invaziją, Rusija ir toliau niokoja Ukrainą. Dėl jau metus trunkančių oro atakų kenčia ne tik gyventojai, bet ir išgyvenimui būtini objektai – elektrinės, vandens bokštai ir kt. Juos apsaugoti ir užtikrinti kuo normalesnį ukrainiečių gyvenimą reikia radarų, o juos nupirkti galime tik bendromis jėgomis.

„Radarom!“ tai paramos akcija, kuriai susivienyti pakvietė LRT, o prisijungė Ukrainai paramą renkančios organizacijos „Blue Yellow“, „Laisvės TV“, „1K fondas“ ir „Stiprūs kartu“. Šios akcijos tikslas – už surinktas aukas nupirkti oro erdvės stebėjimo radarus, kurie padės stebėti Ukrainos dangų ir greičiau bei tiksliau reaguoti į priešo atakas.

Radarų užduotis – apsaugoti tokius Ukrainai strategiškai svarbius objektus kaip elektrinės, vandens bokštai ir pan., kurie padeda užtikrinti kuo normalesnį ukrainiečių gyvenimą. Radarai kainuoja nuo 0,5 iki 1,5 mln. Eur, o jų reikia ne vieno. Prisidėti gali kiekvienas, skambindamas trumpuoju numeriu 1482 ir skirdamas 5 eurus, o didesnę sumą gali skirti apsilankęs puslapyje radarom.lt.

Šiuo metu surinkta jau beveik 10 mln. Eur.

„Radarom!“ akcijos finalas jau šiandien, vasario 24 d.


Įvertinkite naujieną