*alt_site_homepage_image*

Šeimos šventė Savičiūnuose

decoration

Birželio 26 d., sekmadienį, Savičiūnų kultūros centre vyko nuotaikingas renginys „Šeimos šventė“. Renginio pradžioje svečiai rinkosi į kultūros centro salę, kur vyko pagrindinė šventės dalis: vaikai iš Savičiūnų deklamavo eilėraščius apie šeimą, skambėjo dainos ir garsios ovacijos.

Žiūrovus džiugino svečiai iš Rukainių: vaikų vokalinis ansamblis „Linksmosios natelės“,  meno vadovė – Vanda Maslovska ir vokalinis ansamblis „Echo“, meno vadovas Sergej Zarščikov, kuris taip pat ir pats atliko keletą dainų.

Po koncerto suaugusieji buvo pakviesti pasivaišinti ant grotelių keptomis dešrelėmis, o vaikų laukė nuostabios staigmenos – žaidimas su klounu, cukraus vata ir kioskas su žaislais ir saldžiais spragėsiais.

Patys mažiausieji leido didžiulius muilo burbulus, darė tatuiruotes ir atliko animatoriaus klouno užduotis. Tuomet jiems ragaujant saldumynus buvo įteiktos spalvingos figūrėlės iš balionų. Oras buvo puikus, tad linksmybės lauke paliko didžiulį įspūdį.

Labai dėkojame į šventę atvykusiems svečiams iš Rukainių už gražų pasirodymą ir visiems susirinkusiems už nuostabią atmosferą bei įsitraukimą.

Širdingai dėkojame rėmėjams, be kurių neįvyktų ši graži šventė: Vilniaus rajono savivaldybei bei Rudaminos daugiafunkcinio kultūros centro direktorei – Violetai Cereškai.

 

Savičiūnų kultūros centras


Įvertinkite naujieną