*alt_site_homepage_image*

Savivaldybės naujametinė dovana Ukrainai – 5 elektros generatoriai

decoration

Lietuvos Raudonasis Kryžius, palaikomas Lietuvos Respublikos prezidento Gitano Nausėdos vykdo elektros generatorių ir miegmaišių tiekimo Ukrainai akciją, prie kurios prisijungė ir Vilniaus rajono savivaldybė, padovanodama Ukrainai 5 benzininius 6 kW elektros generatorius.

Įsigyti elektros generatoriai šiandien, sausio 9 d. perduoti humanitarinę paramą renkančiam Lietuvos Raudonajam Kryžiui, o netrukus bus pristatyti ir į Ukrainą. Viliamasi, kad paaukoti generatoriai pasieks Savivaldybės ilgalaikius bendradarbiavimo partnerius – Sambiro miestą ir jie pagal poreikį išsiųs juos savo šalies savivaldybėms-partneriams.

Vilniaus rajono savivaldybė ir rajono gyventojai humanitarinę pagalbą bendradarbiavimo partneriams iš Sambiro miesto organizuoja ir prie vykstančių paramos akcijų, aukojant būtiniausius ir svarbiausius daiktus, jungiasi nuo pat karo pradžios. 2022 m. kovo mėnesį Sambiro miestui buvo pristatyta humanitarinė parama. Prie paramos prisidėjo nei tik rajono gyventojai, įstaigos ir institucijos, bet ir Savivaldybė, nupirkusi rankšluosčius, pagalves, paklodes, patalynę, miegmaišius, turistinius kilimėlius, vaikiškus žaislus. Nemenčinės neįgaliųjų dienos užimtumo centras nupirko ilgai negendančio maisto atsargų. Surinkta parama išdalyta ukrainiečiams, kurie dėl karo privalėjo išvykti iš rytų Ukrainos ir ieškoti saugesnės vietos.

Primename, kad Lietuvos Raudonojo Kryžiaus paskelbtas paramos Ukrainai rinkimas tęsiasi iki 2023 m. sausio 22 d. Kviečiama aukoti perduodant Ukrainai naujus generatorius ir miegmaišius (ekstremali temperatūra – 15 C) bei prisidėti ir piniginėmis aukomis.

Dėkojame visiems, kas neliko abejingas šiuo sudėtingu Ukrainai laikotarpiu ir prisidėjo prie paramos.

Plačiau apie tai, kaip galite prisidėti prie Lietuvos Raudonojo Kryžiaus organizuojamos paramos Ukrainai, rašėme čia: https://www.vrsa.lt/gyventojams/naujienos/40/raudonasis-kryzius-kviecia-prisideti-prie-paramos-ukrainai-aukojant-elektros-generatorius-ir-miegmaisius:4414

 

© Nuotr. vrsa.lt


Įvertinkite naujieną