*alt_site_homepage_image*

Savivaldybės merė susitiko su Vilniaus rajono jaunimu

decoration

Šiandien, lapkričio 21-osios popietę, Vilniaus rajono savivaldybėje apsilankė jaunimas iš Vilniaus rajono Lavoriškių, Mickūnų, Buivydžių, Kalvelių ir Medininkų gimnazijų.

Atvykusius svečius pasitiko Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst kartu su savo komanda: Tarybos sekretore Elžbieta Jankovska, patarėjomis Alina Tunkevič, Alina Bernatovič, Beata Aleksandrovič, Milena Gečis, Edvardu Jedinskiu ir Tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatore Juliana Lipinska.

Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst jauniesiems svečiams papasakojo apie savo darbą ir iššūkius profesiniame kelyje. M. Rekst kvietė mokinius ateityje pasirinkti dirbti savo krašto labui. Merė ir Savivaldybės atstovai pabrėžė, kad Vilniaus rajonas laukia jaunų ir ambicingų specialistų, kurie prisidės prie rajono augimo ir klestėjimo.

„Jau greitai paliksite savo namus ir žengsite į aukštąsias mokymo įstaigas – labai tikimės, kad žinias, kurias sukaupsite per artėjančius tiek studijų, tiek gyvenimo metus, panaudosite prisidedant prie Jūsų gimtojo, Vilniaus krašto, vystymo. Keliaukite į užsienį, matykite naujas kultūras, žmones, o vėliau dalinkitės savo idėjomis bei vizijomis su mumis“, – kvietė  Marija Rekst.

Susirinkusiems svečiams Vilniaus rajono savivaldybės atstovai papasakojo apie Savivaldybės vaidmenį Vilniaus rajono kasdienybėje. Tarybos sekretorė E. Jankovska supažindino mokinius su pagrindinėmis Vilniaus rajono savivaldybės tarybos funkcijomis ir tuo, kaip vyksta posėdžiai. Merės patarėjai priartino jaunuoliams savo profesinę patirtį ir darbo specifiką.

Susipažinus su Savivaldybės darbu, mokiniai dalyvavo viktorinoje, skirtoje patikrinti žinias apie Vilniaus kraštą. Už teisingus atsakymus dalyviams buvo įteikti prizai.

Atsisveikinant merė M. Rekst ir Savivaldybės atstovai įsiamžino bendroje nuotraukoje su mokiniais.

Paskutinį kartą susitikimas su jaunimu Vilniaus rajono savivaldybėje įvyko liepos 19 d.

Džiaugiamės galėdami suteikti galimybę jaunuoliams – Vilniaus krašto ateičiai – pamatyti Savivaldybės darbą iš arti.


Įvertinkite naujieną