*alt_site_homepage_image*

Savivaldybės darbuotojai dalyvavo priešgaisrinės saugos mokymuose

decoration

Gruodžio 7-8 dienomis Vilniaus rajono savivaldybės administracijos ir seniūnijų darbuotojai dalyvavo priešgaisrinės saugos mokymuose, kurių tikslas – supažindinti darbuotojus, kaip elgtis įvykus gaisrui ir pasirūpinti savo saugumu.

Esant ekstremalioms situacijoms, žmonės dažniausiai pasimeta ir neturėdami reikiamų įgūdžių praranda daug brangaus laiko. Šiuo tikslu Savivaldybės darbuotojai ne tik išklausė reikiamą gaisrinės saugos mokymų medžiagą, bet ir kiekvienas norintis turėjo galimybę patikrinti teorines žinias ir išbandyti kaip veikia gesintuvas. 

Darbuotojai mokymų metu buvo supažindinti su pagrindiniais priešgaisrinės saugos organizavimo įstaigoje tvarkos aspektais, gaisro gesinimui skirta priešgaisrine įranga ir kaip teisingai ja naudotis. Taip pat mokymų dalyviai supažindinti su įvairių tipų gesintuvais, kaip taisyklingai ir efektingai jais naudotis, kuo yra gesinami skirtingi ugnies šaltiniai, kaip evakuotis gaisro atveju.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos bendrųjų priešgaisrinės saugos taisyklėmis, priešgaisrinės saugos mokymai yra privalomi ir organizuojami ne rečiau kaip kartą per trejus metus.


Įvertinkite naujieną