*alt_site_homepage_image*

Savivaldybės atstovai aplankė Vilniaus rajono socialines įstaigas

decoration

Tradiciškai, šventiniu laikotarpiu, su sveikinimais ir saldžiomis vaišėmis Vilniaus rajono socialinėse įstaigose lankėsi Vilniaus rajono savivaldybės atstovai.

Šiais metais Vilniaus rajono savivaldybės merės pavaduotoja Teresa Demeško bei Socialinės rūpybos skyriaus vedėja Irena Ingelevič lankėsi Paberžės ir Kuosinės socialinės globos namuose, Nemenčinės neįgaliųjų dienos užimtumo centre bei Juodšilių seniūnijos bendruomenės socialinių paslaugų centre. Apsilankymų metu Savivaldybės atstovės pasveikino įstaigų gyventojus ir lankytojus bei įteikė jiems šventines dovanas.

2022 m. gruodžio 29 d. Savivaldybės atstovės buvo pakviestos į kasmetinį kalėdinį vaidinimą bei susitikimą su Kalėdų Seneliu, kuris vyko Nemenčinės neįgaliųjų dienos užimtumo centre. Centro lankytojai parengė vaidinimą apie Jėzaus gimimą, renginyje taip pat apsilankė ilgai lauktas svečias – Kalėdų Senelis. Prie Kalėdų Senelio prisidėjo ir Savivaldybės atstovės, kurios neatvyko tuščiomis: dienos užimtumo centro lankytojams bei darbuotojams įteikė saldžias dovanas ir dėkojo už kasmet sukuriamą jaukią atmosferą, kuri dar ilgai išlaiko šilumą širdyse.

„Šv. Kalėdos – stebuklingas laikotarpis. Ačiū darbuotojams ir lankytojams, kad sukuriate šią nuostabią ir jaukią aplinką. Linkiu Jums turiningų, taikių metų ir tegul kiekviena diena būna kupina džiaugsmo bei pozityvumo“, – linkėjo merės pavaduotoja Teresa Demeško. 

Sausio 3 ir 4 d. Vilniaus rajono savivaldybės merės pavaduotoja Teresa Demeško bei Socialinės rūpybos skyriaus vedėja Irena Ingelevič lankėsi Paberžės ir Kuosinės socialinės globos namuose, kur jas šiltoje atmosferoje pasitiko globos namų darbuotojai bei gyventojai. Savivaldybės atstovės įteikė saldžias dovanas ir apsikeitė šventiniais palinkėjimais.

Sausio 18 d. Savivaldybės merės pavaduotoja Teresa Demeško bei Socialinės rūpybos skyriaus vedėja Irena Ingelevič apsilankė ir saldžias dovanas atvežė į Juodšilių seniūnijos bendruomenės socialinių paslaugų centrą. Čia Savivaldybės atstovės turėjo galimybę pabendrauti su darbuotojais ir centro lankytojais bei aptarti įstaigos ateities planus.


Įvertinkite naujieną