*alt_site_homepage_image*

Savivaldybei – padėka už geranoriškumą ir bendradarbiavimą

decoration

Vilniaus rajono savivaldybė gavo Veriškių vaikų dienos centro vadovės Eglės Žaltauskienės padėką už geranoriškumą ir bendradarbiavimą.

„Nors ir vasara,  tačiau vis dar prisimenu Kalėdines nuotaikas. Tai apie Kalėdinį stebuklą, kuris tęsiasi ilgiau, nei kad tik per Kalėdas ar vieną kitą savaitę. Kaip Veriškių vaikų dienos centro vadovė ir įkūrėja, norėčiau pasidalinti savomis padėkomis, džiaugsmo ašaromis ir nepaprasta patirtimi, kurią man suteikė šis gyvenimo periodas“, – rašoma pranešimo pradžioje.

„Jau daugiau nei 5 metus vis ieškau finansinių ar fizinių rėmėjų, kurie galėtų ir norėtų paremti mūsų Veriškių vaikų dienos centro vykdomas įvairias veiklas. Tuo pačiu laikotarpiu bendradarbiauju ir su Vilniaus rajono savivaldybės administracija. Tai kas įvyko 2021 metų gruodžio mėnesį iki šiol man kelia tiek nuostabą žmogiškosios patirties, tiek stebuklu gyvą šypseną.

Prieš pat Kalėdas su manimi susisiekė Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Socialinių paslaugų šeimai ir vaikui skyrius su klausimu galbūt mums būtų svarbi parama. Pirmoji mintis – remontas! Taip, tai mano senoji svajonė ir vis po truputį įgyvendinama, tik ne pilnu pajėgumu. Ne tik aš, tačiau ir kiti centro darbuotojai, ir patys vaikai, savanoriaujantis jaunimas, norime sukurti erdvę, kurioje būtų gera, jauku ir vis nesinorėtų jos palikti. Tad po klausimo sekė ir realioji patirtis. Kontaktavome su rėmėjais. Dalinausi savais išgyvenimais ir norais. Na ir tipenant mažais žingsniukais greta su COVID-19, lietingu oru, išvykimais ir norų derinimais, simboliškai, birželio 1-ąją pradėjome remontą.

Šį kartą mūsų rėmėjais tapo žmonės, turėję panašių patirčių savo gyvenime. UAB „Exigam“ (StockInvest.us) analizuoja daugiau nei 25 000 įmonių akcijas įvairiose pasaulio biržose. Įmonės įkūrėjai – Jim Stromberg ir Vytautas Matuzas. Viena iš įmonės vertybių yra įsipareigojimas daryti gera kiekvienam, ypač pastiprinimo ir paramos stokojančiam, socialiai silpnesniam visuomenės nariui. Todėl nuo 2017 metų įmonė padeda įvairiems socialiniams projektams ir labdaros organizacijoms, dirbančioms su vaikais bei kitais asmenimis Lietuvoje. Tarp jų „SOS vaikų kaimas“, „Krizinio nėštumo centras“, „Maltese organization“, „Niekieno vaikai“ ir kt.

Šie žmonės patys lanko visus vaikų dienos centrus asmeniškai nuveždami paramą. Veriškių kaimo bendruomenės Vaikų dienos centrui pagal poreikius buvo suteikta finansinė parama patalpų grindų kapitaliniam remontui atlikti, taip pat padovanota įvairi techninė įranga: kompiuteris, garso kolonėlė, sėdmaišiai naudoti kasdienėje įstaigos veikloje. Vaikų ugdymui bei turiningam laisvalaikiui padovanoti stalo žaidimai. Taip pat vienai merginai buvo padovanota galimybė pačiai apsipirkti jai būtiniausių drabužių „Ozas“ prekybos centre.

Verslininkams svarbu ne tik padėti, bet ir patiems dalyvauti procese: verslininkai su komandos nariais su dideliu džiaugsmu patys nuvežė paramą į dienos centrus, susipažino su juose dirbančiais darbuotojais ir vaikais bei asmeniškai organizavo ir atliko dienos centrų patalpų grindų remonto darbus, kas man, kaip centro vadovei, buvo neįkainojama patirtis bent iš dalies suvokiant žmonių gyvenimiškąsias vertybes.

Grindų remontą atliko pats rėmėjas ir įmonės UAB „Exigam“ įkūrėjas Jim su dar dviem nuostabiais vyrais, kurie dirbo tris ilgas dienas. Sienas tapetavau ir dažiau pati, vis stebėjau vaikų nuostabius spindinčius veidus, kad tai daroma jiems.

Dalinuosi savo istorija, gal kiek kitokia, gal kiek ir asmeniška, tačiau gal kas pamiršo per darbų gausą ar skubančią rutiną, jog yra akimirkų, kurios mums vis primena apie ką šypsotis ir dėl ko džiaugtis, vis padrąsina mus būti aktyvesniems ir dėkingiems.

Be abejonės, kad esu dėkinga  UAB „Exigam“ įmonės įkūrėjams Jim Stromberg ir Vytautui Matuzui, Reginai Lapatei už tokį jaukų tarpininkavimą ir žmonėms, kurie prie to prisidėjo, kaimynams, draugams, kantriems vaikams.

Patį didžiausią AČIŪ tariu Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Socialinių paslaugų šeimai ir vaikui skyriaus vedėjai Kristinai Malinovskai ir vyr. specialistei Ivonai Stasilovič. Be šių žmonių nebūtų labai daug dalykų. Bendradarbiavimas neįtikėtinai malonus“, – savo padėkoje rašo Veriškių vaikų dienos centro vadovė Eglė Žaltauskienė.

Nuoširdžiai dėkojame Eglei Žaltauskienei už gražius ir šiltus žodžius. Džiugu, kad Savivaldybės pastangos yra pastebimos bei įvertinamos. Kiekvienas padėkos žodis įkvepia ir suteikia daugiau paskatų dirbti rajono labui. Rūpestis kiekvienu gyventoju – pareiga ir atsakomybė, o geriausias atpildas už tai – padėka ir geras žodis.


Įvertinkite naujieną