*alt_site_homepage_image*

Rinkimų biuletenių perdavimas į VRK: Savivaldybės administracija išvežimo neblokavo

decoration

Šiandien, kovo 23 d. visuomenėje ir žiniasklaidoje pasirodė sąmyšis dėl to, kad neva Vilniaus rajono savivaldybės administracijos darbuotojai, Viešosios tvarkos pareigūnai prie Vilniaus rajono savivaldybės administracijos pastato trukdė Savivaldybės rinkimų komisijai išvežti kovo 19 d. vykusių mero II rinkimų turo balsavimo biuletenius.

Neigiame tikrovės neatitinkančią informaciją ir žiniasklaidoje pasirodžiusias spekuliacijas.

Informuojame, kad Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus pareigūnai atliko įprastines darbo funkcijas savo darbo vietoje, o pastebėjus, kad prie Savivaldybės pastato renkasi nemažai žmonių bei žurnalistų, buvo užtikrinta viešoji tvarka, kad nekiltų jokių papildomų nesklandumų. Taip pat pažymime, kad Viešosios tvarkos skyrius siekė tik užtikrinti viešąją tvarką, o ne trukdyti biuletenių išvežimui. Žiniasklaidoje minimo balsavimo biuletenių išvežimo blokavimo nebuvo.

Taip pat pažymime, kad buvo skirtas transportas ir šiandien, apie 10.00 val., biuletenių maišai buvo saugiai išvežti į Vyriausiąją rinkimų komisijos nurodytą vietą.


Įvertinkite naujieną