*alt_site_homepage_image*

Renginys „Ateik ir tu“ Kalviškėse

decoration

Spalio 28-tą dieną, penktadienio vakarą, Kalviškėse, Juodšilių atviroje jaunimo erdvėje įvyko renginys „Ateik ir tu“, skirtas 13-29 metų jaunimui.

Jaunimas žaidė stalo žaidimus, žiūrėjo filmus, dainavo karaokę. Į renginį jaunimas atsivedė ir jaunuolių iš kitų Vilniaus miesto ir rajono vietovių. Naujokai jautėsi jaukiai ir linksmai, kalbėjo įvairiomis temomis su kitais, taip atrasdami kažką bendro ir įdomaus.

Jaunimo laukė ir gardžiosios picos, taip pat jie dalyvavo smagiose rungtyse, išbandydami savo jėgas darant prisitraukimus, visi linksmai žaidė šaradas.

Atmosfera renginyje buvo nuostabi, nebuvo justi jokios įtampos ar nepatogumo jausmo, jaunimas greitai vienas su kitu susibičiuliavo, rado bendrų interesų, kai kas net susirado draugų. Visi jautėsi laisvai ir linksmai, kartu įdomiai praleisdami laiką. Dar smagiau jaunimui buvo atėjus diskotekos metui! Gera muzika, dekoracijos, draugiška aplinka, vaišės – ko gi dar reikia jaunam žmogui?

Renginio pabaigoje jaunimas pasidalino savo nuomone ir išvadomis apie vakarėlį: buvo linksma, jauku ir be galo įdomu. Džiugu, kad AJE pasipildė naujais jaunimo erdvės lankytojais. Atsirado daugiau jaunimo, kurie siūlė savo iniciatyvas kaip padaryti šią Juodšilių atvirą jaunimo erdvę dar patrauklesnę.

VŠĮ „SIGNUM INTER“ Juodšilių AJE jaunimo darbuotojai tokius renginius vykdo kiekvieno mėnesio paskutinį penktadienį, tokiu būdu tikimąsi pritraukti naujų jaunuolių ir paįvairinti jų kasdienybę. Kiti, tokie renginiai planuojami lapkričio 25 ir gruodžio 30d.d.

 

Inf. VŠĮ „SIGNUM INTER“ Juodšilių AJE jaunimo darbuotojai


Įvertinkite naujieną