*alt_site_homepage_image*

Renginiai Vilniaus rajono savivaldybės Centrinėje bibliotekoje minint Lietuvos totorių istorijos ir kultūros metus

decoration

2021 metai – Lietuvos totorių istorijos ir kultūros metai. Prisidedant prie Lietuvos totorių metų minėjimo, Vilniaus rajono savivaldybės Centrinė biblioteka kviečia dalyvauti renginiuose ir arčiau susipažinti su Lietuvos totoriais.

Balandžio 7 dieną bus pristatyta spaudinių paroda „Lietuvos totoriai“, kuri supažindins su literatūros šaltiniais apie Lietuvos totorius.

Balandžio 9 dieną vyks virtualaus turo po Vilniaus krašto totorių istoriją ir kultūrą pristatymas. Virtualus turas – puiki alternatyva pasiilgusiems kultūrinio gyvenimo, suteikiantis galimybę interaktyviai pavaikštinėti po pasirinktą erdvę, apžiūrėti detales ir pajausti stebimos erdvės perteikiamą atmosferą.

Balandžio 12 dieną 13.00 val. bibliotekos Facebook paskyroje vyks online susitikimas su literatūros istoriku, žurnalistu, humanitarinių mokslų daktaru Juzefu Šostakovskiu, kuris skaitys paskaitą „Totoriai Vladislovo Sirokomlės kūryboje“.

Tikrai verta aktyviai dalyvauti visuose renginiuose, nes balandžio 15 dieną startuos viktorina „Ką aš žinau apie totorius?“. Jos metu bus pateikti klausimai, susiję su anksčiau įvykusiais renginiais. Dalyviai pasitikrins savo žinias ir turės galimybę laimėti nuostabius prizus.

Visi šie renginiai vyks virtualiai Vilniaus rajono savivaldybės Centrinės bibliotekos Facebook paskyroje.


Įvertinkite naujieną