*alt_site_homepage_image*

Puikus Vilniaus rajono slidininkų startas varžybose Anykščiuose

decoration

Liepos 17 dieną kartodromo trasoje Anykščiuose vyko Lietuvos riedslidžių taurės 1 etapas ir Anykščių miesto taurės varžybos. Varžybose startavo virš 50 sportininkų iš Ignalinos, Vilniaus, Anykščių, Utenos ir 10 Vilniaus rajono atstovų, Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos auklėtinių.

Slidininkai startavo sprinto rungtyje 0,8 ir 1 km distancijose. Iš pradžių vyko kvalifikaciniai važiavimai iš atskiro starto, po kurių 9 sporto mokyklos atstovai pateko į pusfinalius. Pusfinaliuose sportininkai startavo po 4 iš bendro starto ir po du geriausi patekdavo į finalą. Pusfinalio barjerą įveikė 6 Vilniaus rajono atstovai. Dvejose pusfinaliuose startavo po 4 slidininkai iš bendro starto ir po du geriausieji patekdavo į finalą.

Pusfinalio barjerą mergaičių, gim. 2009 m. ir jaunesnių grupėje neįveikė Eveta Šidlauskaitė (1 min. 56 sek.) ir Amelija Bernatovič (1 min. 57 sek.), Dominik Novickas 2007-2008 gim. m. vaikinų grupėje (1 min. 50 sek.) ir Alan Kašperov 2005-2006 m. gim. vaikinų grupėje 1000 m distancijoje (1 min. 50 sek.).

2007-2008 gim. m. mergaičių grupėje 800 m distancijos finale startavo net trys Vilniaus rajono sporto mokyklos atstovės: Mila Senkevič, Milena Bernatovič ir Gabrielė Buchovskaja. Mila Senkevič iš pat pradžių išsiveržė į priekį, įpusėjus distancijai Mila jau buvo susikrovusi 20 metrų pranašumą ir užtikrintai laimėjo, iškovodama aukso medalį bei Anykščių taurę. Įveikus 600 m Milena važiavo 3 pozicijoje, tačiau priešpaskutiniame posūkyje aplenkė varžovę ir finišavo 2 vietoje, iškovodama sidabro medalį ir Anykščių miesto taurę. Gabrielė Buchovskaja finišavo 4 vietoje.

Emilija Mincevič, merginų 2005-2006 gim. m. grupėje, varžėsi 1 km sprinto distancijoje. Emilija važiavo greitai visą distanciją ir užtikrintai nugalėjo, iškovodama aukso medalį ir Anykščių miesto taurę. Vaikinų finale Daniel Buchovskij visą distanciją važiavo 3 vietoje, tačiau finišo tiesiojoje pusmetriu aplenkė Ignalinos atstovą ir iškovojo sidabro medalį ir Anykščių miesto taurę.

Sportininkai, užėmė 1-3 vietas buvo apdovanoti Lietuvos nacionalinės slidinėjimo asociacijos diplomais ir medaliais bei Anykščių miesto taurėmis. Kartodromo direktorius nugalėtojams padovanojo bilietus pasivažinėti kartingais. Sportininkai su malonumu suko sprinto ratus ir gavo gerą dozę adrenalino.

Rugpjūčio 13 d. Nemenčinėje vyks 2 etapo varžybos, kuriose sportininkai varžysis duatlone: 1-3 km bėgimas + 2-6 km riedslidėmis klasikiniu stiliumi.

Sveikiname mūsų sportininkus ir linkime pergalių Lietuvos vasaros biatlono taurės varžybose liepos 24-25 d. Nemenčinėje.

 

Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos direktorius Marijan Kačanovski


Įvertinkite naujieną