*alt_site_homepage_image*

Praūžė Nemenčinės Kaziukas

decoration
Nemenčinės Kaziukas kovo 11 d. pasitiko stipriu lietumi po penktadieninės pūgos. Tačiau tai nesutrukdė Nemenčinės ir apylinkių gyventojams gausiai susirinkti į tradicinę mugę.
 
Tradiciškai Nemenčinės Kaziukas yra organizuojamas praėjus savaitei po Vilniaus mugės, šiemet buvo ypatinga dviguba šventė – Lietuvos nepriklausomybės diena ir miestelio šventė. Šia proga meninė programa prasidėjo iškilmingu bendru Lietuvos himno giedojimu.
 
Susirinkusius sveikino Seimo narė Rita Tamašūnienė, Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst, Nemenčinės miesto seniūnas Artur Komarovski, Lietuvos lenkų sąjungos Vilniaus rajono skyriaus pirmininko pavaduotojas Waldemar Urban.
 
Kaip ir kasmet, mugėje buvo perkiaujama meduoliais, palmėmis ir mediena, molio ir porceliano dirbiniais, mėsos gaminiais, paveikslais ir daugybe įvairiomis įdomybėmis.
 
Koncertavo Nemenčinės daugiafunkcinio kultūros centro kolektyvai – „Gija“, „Kapela Kawalerów Podwileńskich“, „Kapela Świętojańska“, „Jonis“ iš Šaulių ir „Spelmani“ iš Latvijos.
 
Festivalio organizatoriai: Vilniaus rajono savivaldybė, Nemenčinės miesto seniūnija, Nemenčinės daugiafunkcinis kultūros centras.
 
Partneris – Vilniaus krašto etnografijos muziejus.


Inf. NDKC
Nuotr. Marian Dzvinel, NDKC

Įvertinkite naujieną