*alt_site_homepage_image*

Prasidėjo Bezdonių Julijaus Slovackio gimnazijos naujo priestato statybos darbai

decoration

logoVilniaus r. Bezdonių Julijaus Slovackio gimnazijoje jau prasidėjo naujo mokyklos priestato, kuriame įsikurs sporto salė, statybos darbai. Priestato statyba kainuos beveik 2 mln. Eur. Didžiąją lėšų dalį skirs Vilniaus rajono savivaldybė, likusią dalį skirs Lenkijos Respublikos užsienio reikalų ministerija iš valstybės biudžeto per draugiją „Wspólnota Polska“.

Dviejų aukštų priestate be sporto salės taip pat bus įrengta rūbinė, dušas, tualetai, mokytojų kambarys ir scena. Priestatas suprojektuotas iš sporto aikštelės pusės su atskiru įėjimu ir privažiavimu. Naujoje salėje vyks ne tik mokykliniai, bet ir kultūriniai renginiai, kurių metu švietimo įstaiga atvers duris ir Bezdonių gyventojams.

2022 metams suplanuoti statybos darbai: šildymo, cokolio, langų ir durų įrengimas, grindininis šildymas, pamatiniai darbai. Projektą planuojama įgyvendinti per 36 mėnesius, tačiau užsitęsus darbams, sutartyje yra numatyta galimybė darbus pratęsti dvylikai mėnesių.


Tai ne pirma investiciją į švietimą Bezdonių miestelyje. 2019 m. Vilniaus rajono Bezdonių „Saulėtekio“ pagrindinėje mokykloje iškilmingai atidarytas apie 700 kv. m. ploto mokyklos priestatas, kuris sukūrė moksleiviams bei mokytojams modernią, saugią ir malonią mokymosi ir darbo aplinką.

Modernus mokyklos priestatas, kuriame įrengtos erdvios klasės ir universali salė – Vilniaus rajono savivaldybės biudžeto lėšomis finansuotas projektas, kurio bendra vertė siekė apie 778 tūkst. Eur. Mokyklos priestatas buvo statytas 2017-2018 metais.


Įvertinkite naujieną