*alt_site_homepage_image*

Pradinių klasių mokinių pilietinio ugdymo konkursas „Pažink tėvynę iš arčiau“

decoration

Kovo 15 dieną  Vilniaus rajono Paberžės „Verdenės“ gimnazijoje pradinių klasių mokiniai ir jų mokytojai rinkosi į zoninį pilietinio ugdymo konkursą „Pažink tėvynę iš arčiau“.  

Šio konkurso tikslas – skatinti mokinius pažinti gimtojo krašto kultūrą, ugdyti pilietiškumą ir kūrybiškumą bei puoselėti papročius ir tradicijas. Konkurso dalyvius pasveikino ir padrąsino Paberžės „Verdenės“ gimnazijos direktorė Violeta Dapkevičienė ir konkurso nuolatinis rėmėjas Kredito unijos „Saulėgrąža“ valdybos pirmininkas Gintautas Piragius.

 Konkurse varžėsi 3 pradinukų komandos: svečiai iš Nemenčinės Gedimino gimnazijos, Bezdonių „Saulėtekio“ pagrindinės mokyklos ir konkurso šeimininkai – Paberžės „Verdenės“ gimnazijos komanda. 2, 3 ir 4 klasių mokiniai varžėsi 4 rungtyse: kiekvienos klasės atstovas dalyvavo Kahoot viktorinoje, komandos atliko po dvi komandines užduotis, o komandų kapitonai varžėsi WordWall skaitmeninėje aplinkoje. 1 klasės mokiniai piešė piešinius Lietuvai.  

Nuošalyje neliko ir sirgaliai – už  teisingus atsakymus buvo pamaloninti saldainiais.

Visi komandų dalyviai buvo apdovanoti Kredito unijos „Saulėgrąža“ įsteigtais prizais ir Paberžės „Verdenės“ gimnazijos direktoriaus diplomais ir padėkomis.

Konkurso organizatorės – Vilniaus r. Paberžės ,,Verdenės“ gimnazijos pradinio ugdymo mokytojos


Įvertinkite naujieną