*alt_site_homepage_image*

Pažintis su šiuolaikinėmis technologijomis Vilniaus rajono savivaldybės Centrinėje bibliotekoje

decoration

Liepos 27 dieną Vilniaus rajono savivaldybės Centrinėje bibliotekoje vyko smagi vienos dienos stovykla mažiausiems skaitytojams. Smalsių berniukų būrys dieną praleido tikrai turiningai ir įdomiai.

Pradžioje visi susipažinome, pabendravome ir papasakojome apie savo svajones ir planus, kuriuos norėtume įgyvendinti per likusį atostogų laiką. Tuomet pasivaikščiojome po bibliotekos tvirtovę, aplankėme visus skyrius ir  pamatėme koks įdomus ir įvairiapusis yra bibliotekininko darbas. Vaikai labai norėjo iš arti susipažinti su 3D spausdinimo technika. Išgirdę pristatymą apie tokį spausdinimą, smalsuoliai pabandė patys sukurti projektus. Sukurti modeliukai nukeliavo į 3D spausdintuvą ir susitikimo pabaigoje kiekvienas stovyklos dalyvis turėjo savo paties sukurtą pakabuką. Kol spausdintuvas "kepė" pakabukus, vaikai bandė paleisti dronus, prieš tai sukūrus trajektoriją specialioje programoje. D

augiausiai smagaus šurmulio sukėlė LEGO Mindstorms autobotų konstravimas ir programavimas. Viską teisingai sukonstravę ir užprogramavę, vaikai surengė autobotų greičio lenktynes, kurios sukėlė daug šurmulio, juoko ir begalę emocijų. Baigiantis dienai, kartu su vaikais aptarėme mūsų rezultatų pasiekimus, užsibrėžtų tikslų įgyvendinimą ir padėkojome vieni kitiems už gražiai ir prasmingai praleistą laiką. Aišku, neapsieita be dovanų, kurias gavo mūsų mažieji auklėtiniai už buvimą kartu ir komandinį darbą. Ačiū visiems dalyvavusiems ir tikimės naujų susitikimų. 

Inf. ir nuotr. Vilniaus rajono savivaldybės Centrinė biblioteka


Įvertinkite naujieną