*alt_site_homepage_image*

Pagiriuose bus statomas daugiafunkcinis kultūros centras

decoration

Džiugios naujienos Pagirių seniūnijos gyventojams – Šiltnamių g. 15 bus statomas dviejų aukštų modernus daugiafunkcinis kultūros centras.

Šiuo metu yra rengiama dokumentacija rangos darbų viešųjų pirkimų procedūroms atlikti. Statybos darbus planuojama pradėti 2023 m. pavasarį, o pradėti naudotis pastatu – jau 2024 m. vasarą.

„Džiaugiuosi, kad Pagiriuose iškils dar vienas svarbus objektas. Tikiu, kad ši erdvė bus patraukti vietos bendruomenei, kuri galės prasmingai ir smagiai leisti čia savo laisvalaikį“, – sako Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst.

Naujojo kultūros centro koncepcija – visas kultūros, sporto ir pramogų paslaugas koncentruoti vienoje vietoje. 1 500 kv. m ploto dviejų aukštų pastate galės būti vykdomos įvairios veiklos. Čia bus galima rengti koncertus, organizuoti šokių, dainų ir kt. festivalius, švenčių minėjimus, rengti spektaklius, organizuoti pramoginius ir sporto renginius, vesti edukacinius užsiėmimus, būrelius bei organizuoti sporto užsiėmimus, varžybas ir kt.

Pastate taip pat bus įrengta universali (300 sėdimų vietų) mobili scena, meninės ir sporto veiklos užsiėmimo kabinetai, posėdžių, treniruoklių, kūno kultūros salės, persirengimo kambariai ir kt.

Daugiafunkcinio kultūros centro sklype taip pat numatoma įrengti priėjimo takus, poilsio zonas, lauko aikštę, pasirodymų erdvę, automobilių stovėjimo vietą ir kt.

Daugiafunkcinio kultūros centro statyba – tai dar viena investicija į Pagirių seniūnijos plėtrą. Praeitais metais Pagiriuose įgyvendintas vienas iš garsiausių ir naujausių projektų – Pagirių darželio „Pelėdžiukas“ priestato statyba. Pagirių seniūnijose taip pat veikia gimnazija, biblioteka ir meno mokykla. Tad šis daugiafunkcinis kultūros centras – dar vienas svarbus gyventojų poreikiams pritaikytas objektas.


Įvertinkite naujieną