*alt_site_homepage_image*

Nepasiturintys gyventojai gali gauti subsidiją saulės elektrinių įsirengimui

decoration

Primename, kad nepasiturintys gyventojai gali gauti subsidiją saulės elektrinių įsirengimui. Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA) kompensuoja iki 1 247,61 EUR už 1 kW. Tokios sumos gali pakakti, kad įsirengti saulės elektrinę ir išvengti didelių elektros sąskaitų.

Paramos gavėjai: asmenys, kuriems nuo 2021 m. lapkričio mėn. iki 2022 m. balandžio 20 d. (6 mėn. nepertraukiamai) buvo teikiama piniginė socialinė parama (socialinė pašalpa ir (ar) būsto šildymo išlaidų, geriamojo vandens išlaidų ir karšto vandens išlaidų kompensacijos).

Paramai skirta suma – 2 mln. Eur, tad ją gaus pirmieji besikreipę asmenys.

Paraiškos priimamos nuo 2022 m. birželio 10 d. 8.00 val. iki, kol pakanka lėšų pagal Priemonę, bet ne ilgiau kaip iki 2023 m. birželio 1 d. 12.00 val. Pasibaigus skirtoms lėšoms, kvietimas stabdomas. Vėliau projekto registracijos nepriimamos.

Paraiškų pateikimo būdas: internetu Aplinkos projektų valdymo agentūros informacinėje sistemoje https://apvis.apva.lt/ užpildant projekto registracijos formą.

Kartu su projekto registracijos forma privalomi pateikti dokumentai:

1. Notaro patvirtintas arba informacinių technologijų priemonėmis sudarytas ir VĮ Registrų centro Įgaliojimų registre įregistruotas (https://igaliojimai.lt/) įgaliojimas atstovauti pareiškėjui, jei pareiškėjas įgalioja kitą fizinį ar juridinį asmenį už jį atlikti su projekto įgyvendinimu susijusius veiksmus (pateikti projekto registracijos formą ir (ar) pateikti išlaidų kompensavimo prašymą ir (ar) apmokėti išlaidas ir pan.).

Kontaktinis telefonas ir el. pašto adresas: 8 614 99699; judumas@apva.lt.

Daugiau informacijos: https://bit.ly/3dXSRjB

Aplinkos projektų valdymo agentūra
Asociatyvi nuotr. freepik.com


Įvertinkite naujieną