*alt_site_homepage_image*

Nemėžio darželis dalinasi gerumu

decoration

Švenčių metu daugelis iš mūsų skuba padaryti gerus darbus, padėti kitiems, palaikyti, priglausti, pasakyti gerą žodį. O Vilniaus r. Nemėžio vaikų lopšelio-darželio ugdytinės mama  Juljana tai daro kiekvieną dieną, nes dirba lankomosios priežiūros darbuotoja. Ji globoja vienišus senolius.

Vilniaus r. Nemėžio vaikų lopšelio-darželio vaikučiai kartu su mokytojomis nusprendė pasidalinti gerumu ir kartu su ponia Juljana apsilankyti pas vieną iš vienišų močiučių. Visose grupėse virė darbas, nes kiekvienas norėjo prisidėti ir ką nors padovanoti senoliams. Tad vaikučiai, padedant mokytojoms, savo rankytėmis padarė šventinius atvirukus, iškirpo iš medžiagos eglutes, iš riešutų padarė angeliukus, o iš akmenėlių – pakabukus. Močiutė vaikus sutiko labai šiltai, džiaugėsi, dėkojo už apsilankymą ir dovanas. Ponios Juljanos dukrytė Kamila padeklamavo eilėraštuką ir padainavo dainelę apie žiemą, dėl ko močiutė net susigraudino.

Ponia Juljana ir kitiems savo globojamiems senoliams iš viso Vilniaus r. nuvežė dovanų ir linkėjimų nuo mūsų. Pasakojo kaip jautriai reagavo kai kurie senoliai gavus vaikų dovanas, tai buvo jiems didžiausia staigmena. Dėkojame poniai Juljanai už tai, kad suteikė galimybę pasidalinti gerumu.

 

Nemėžio vaikų lopšelio-darželio
Vyresnioji ikimokyklinio ugdymo mokytoja Lucija Pašnikovič


Įvertinkite naujieną