*alt_site_homepage_image*

Nemenčinės neįgaliųjų dienos užimtumo centro bendruomenė jau džiaugiasi nauju autobusu

decoration

logo

Vakar Nemenčinės neįgaliųjų dienos užimtumo centro bendruomenei perduotas naujas didelis autobusas, kurį nupirko Vilniaus rajono savivaldybė panaudodama Europos Sąjungos lėšas.

Naujas M3 klasės turistinis autobusas yra pritaikytas neįgaliems asmenims vežti, turi 52 keleivių vietas, sulankstomą elektrinį keltuvą su platforma neįgaliųjų vežimėliui pakelti, užrašus Brailio raštu ir visas sąlygas patogiam keliavimui.

Praėjusį mėnesį apžiūrėti autobuso vykusi Nemenčinės neįgaliųjų dienos užimtumo centro direktorė Jadvyga Ingelevič džiaugiasi, kad šiandien tokią svarbią bendruomenei dovaną galėjo apžiūrėti centro lankytojai.

„Visi atskubėjome apžiūrėti naujo autobuso, kuris mums puikiai tarnaus turistinėse kelionėse. Jau planuojame naujas keliones ir nekantraujame išbandyti autobusą, kuriuo galės keliauti Centro lankytojai kartu su šeimos nariais. Daugiau jau nereikės nuomoti autobusų, į keliones leisimės savo nuosavu, patogiu ir visiems pritaikytu autobusu“, – sako J. Ingelevič.


Autobuso, skirto vežti neįgaliuosius pirkimas yra viena iš veiklų, numatytų projekte Nr. J08-CPVA-V-01-0001 „Šalčininkai+ funkcinės zonos plėtros strategijos įgyvendinimas“, kuris yra įgyvendinamas kartu su Šalčininkų rajono savivaldybe pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 4 prioriteto „Energijos efektyvumo ir atsinaujinančių išteklių energijos gamybos ir naudojimo skatinimas“, 7 prioriteto „Kokybiško užimtumo ir dalyvavimo darbo rinkoje skatinimas“, 8 prioriteto „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu“ ir 10 prioriteto „Visuomenės poreikius atitinkantis ir pažangus viešasis valdymas“ jungtinę priemonę Nr. J08-CPVA-V „Funkcinių zonų vystymas“.

Projektas finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis.


Įvertinkite naujieną