*alt_site_homepage_image*

Muzikos mokytojų metodinė diena

decoration

Gegužės 3 d. į nuotolinę metodinę dieną susibūrė Vilniaus rajono muzikos mokytojai. Renginys buvo skirtas muzikos mokytojų kvalifikacijos kėlimui. Tai buvo puiki proga susitikti su išskirtinėmis viešniomis.

Savo naująją metodinę knygą „Emocinio imitavimo metodas: muzikinio ugdymo, kūrybiškumo ir bendražmogiškų vertybių dialogas“ pristatė doc. dr. Lolita Jolanta Piličiauskaitė, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos dėstytoja, visuomenės veikėja.

Edukacines naujoves ir Lietuvos muzikų sąjungos veiklą pristatė sąjungos prezidentė prof. Audronė Žigaitytė-Nekrošienė, kompozitorė, muzikos kritikė ir apžvalgininkė (muzikos žurnalistė), muzikos meno ir mokslo žurnalo „Muzikos barai“ leidėja ir redaktorė.

Trečiojo respublikinio ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų virtualaus dainų festivalio „Aš padainuosiu dainų dainelę“ dalyvius sveikino Riešės vaikų darželio direktorė Kristina Mikolajūnienė, o festivalio apžvalgą pranešimu pristatė dr. Vaiva Jucevičiūtė-Bartkevičienė, Riešės vaikų darželio meninio ugdymo mokytoja ekspertė.

Metodinė diena sulaukė didelio susidomėjimo, dalyvavo net 30 Vilniaus rajono muzikos mokytojų, diskusijos metu buvo iškelta mintis ateityje organizuoti praktinę veiklą su doc. dr. Lolita Jolanta Piličiauskaite, aktyviai dalyvauti Lietuvos muzikų sąjungos veikloje bei toliau plėtoti festivalį „Aš padainuosiu dainų dainelę“.

 

Vaiva Jucevičiūtė-Bartkevičienė, meninio ugdymo mokytoja ekspertė,

Vilniaus rajono muzikos mokytojų metodinio būrelio pirmininkė


Įvertinkite naujieną