*alt_site_homepage_image*

Motinos dienos proga Prezidento apdovanojimas įteiktas ir Vilniaus rajono gyventojai, nusipelniusiai motinai – Reginai Dubickai

decoration

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda penktadienį artėjančios Motinos dienos proga ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu apdovanojo mamas ir globėjas. Tarp apdovanotų motinų – gyventoja iš Vilniaus rajono – Regina Dubicka.

Prezidentas valstybės apdovanojimus už nuopelnus motinystei ir globai, už atsakingumą, pasiaukojimą bei įkvepiantį pavyzdį bendruomenei ir visiems Lietuvos žmonėms įteikė 40 mamų ir 8 globėjoms iš visos Lietuvos.

Tarp apdovanotų motinų – 5 vaikų mama, Regina Dubicka iš Bezdonių miestelio. Ponia Regina pagal išsilavinimą yra matematikė ir Vilniaus r. Bezdonių Julijaus Slovackio gimnazijoje dirba matematikos ir informatikos mokytoja.

Regina Dubicka – jauniausia iš šių metų pagerbtų mamų ir globėjų.

„Mama – pirmasis žmogus, kuris palydi naują gyvybę į pasaulį, prisiima atsakomybę už ją, lydi sudėtingame gyvenimo kelyje. Išgyvena dėl klaidų ir pamoko jų nekartoti, padeda rasti sprendimus net sudėtingiausiose situacijose, džiaugiasi tiek kukliomis, tiek didelėmis pergalėmis. Jūs esate svarbiausių principų ir vertybių sergėtojos“, – kreipdamasis į iškilmingą apdovanojimų ceremoniją susirinkusias motinas ir globėjas sakė šalies vadovas.

Prezidentas padėkojo mamoms ir globėjoms už jų brangiausią laiką, bemieges naktis ir rūpesčio kupinas dienas, skirtas vaikams, už kantrų, rūpestingą bei išmintingą vaikų auklėjimą, už bendruomeniškumo ir pilietinio aktyvumo pavyzdžius.

 

Parengta pagal lrp.lt informaciją

Nuotr. LR Prezidento kanceliarija/ R. Dačkus


Įvertinkite naujieną